Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Практичні заняття для поліцейских

12.04.2019

11 квітня 2019 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру відбулося практичне заняття для молодих поліцейських, що організовано Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.

На занятті було здійснено проведення декількох оглядів місць подій, по змодельованим різним злочинам, де поліцейські, в умовах максимально наближених до реальних, отримали змогу розкрити ці імпровізовані злочини. Заняття для правоохоронців провели найдосвідчені фахівці центру, такі як Щербанюк Д.В., Дубровський Р.Б., Сухай А.М., Немчин О.І., Жеребак В.С., Трельо І.М.. Які, разом з інспекторами-криміналістами та слідчими, допомагали набувати навичок практичної роботи по розкриттю злочинів молодим фахівцям ГУНП в Закарпатській області. Наприкінці заняття було проведено обговорення різних питань, які виникали під час проведення навчальних оглядів місць події. І на завершення, керівництвом центру, разом з експертами, та керівництвом слідчого підрозділу ГУНП, були обговоренні питання щодо налагодженої співпраці між Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Закарпатським НДЕКЦ МВС України.