Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "Аналітична хімія - методи та інструменти"

17.05.2019

15-17 травня на хімічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проходила Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Аналітична хімія – методи та інструменти». В конференції взяли участь близько 60 науковців з найкращих університетів та інститутів України, серед яких також і представниця Закарпатського НДЕКЦ МВС України, провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру – Сухарева Тетяна Сергіївна.

Також до конференції долучились науковці закордонних університетів: Пряшева, Мінську, Кошице, Ніредьгази, Ріо-де-Жанейро. Протягом двох днів в учасників конференції була можливість заслухати пленарні та усні доповіді, присвячені трендам сучасної аналітичної хімії, новим напрямкам у розвитку інструментальних методів аналізу та нові підходи до дослідження найрізноманітніших об’єктів, а також ознайомитися зі стендовою сесією. Сухарева Т. С у співавторстві з д.х.н., проф. Базелем Я. Р. представила тези доповіді на тему «Спектрофотометричне визначення Хрому (VІ) та аскорбінової кислоти з використанням мікроекстракційних технік».