Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

Участь в семінарі «Проблемні питання проведення експертиз за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, дослідження волосся та одорологічних досліджень»

31.05.2019

28 травня 2019 року у ДНДЕКЦ пройшов семінар «Проблемні питання проведення експертиз за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, дослідження волосся та одорологічних досліджень», який проходив за участю працівників відділу біологічних досліджень лабораторії біологічних досліджень та обліку ДНДЕКЦ, відділів і секторів за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, досліджень волосся та одорологічних досліджень територіальних підрозділів Експертної служби МВС. Учасником від Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України був завідувач відділу біологічних досліджень та обліку Закарпатського НДЕКЦ МВС України – Жеребак Віктор Степанович.

Відкривали семінар заступник директора ДНДЕКЦ – заступник керівника Експертної служби МВС України Костянтин Дубонос та завідувач лабораторії біологічних досліджень та обліків ДНДЕКЦ Руслан Аббасов. Метою семінару було ознайомлення з сучасними підходами до проведення імунологічних, цитологічних, одорологічних досліджень та досліджень волосся; обговорення проблемних питань та сучасних технологічних можливостей проведення біологічної експертизи. Наприкінці семінару всі учасники отримали сертифікати про участь в даному заході.