Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Участь у тренінг-навчанні працівників Експертної служби МВС України за видом судової економічної експертизи

07.06.2019

З 03 по 05 червня 2019 року на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» у м. Київ проходив тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України за видом судової економічної експертизи з метою розгляду особливостей оподаткування прибутку підприємств в 2018-2019 роках, організований ДНДЕКЦ МВС України за підтримки Міжнародного інституту бізнесу, в якому взяла участь судовий експерт сектору економічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Дьордяй Вероніка Петрівна.

Протягом трьох днів працівники Експертної служби МВС України мали змогу отримати нові знання у сфері оподаткування прибутків, поспілкуватися з досвідченими фахівцями в економічній галузі, вдосконалити свої практичні навички, використовуючи різні форми навчання, зокрема лекції, практичні заняття, бесіди та дискусії.