Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у науково-практичному семінарі «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин та виробів»

14.06.2019

З 11 по 13 червня 2019 року в м. Тернопіль проходив науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС України «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин та виробів», в якому взяв участь завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Василечко Андрій Васильович.

В рамках даного заходу фахівці з усієї України мали змогу поділитися передовими підходами до дослідження матеріалів, речовин та виробів, обмінятися досвідом та особливостями виконання цієї експертизи, заслухати цікаві доповіді досвідчених судових експертів. Василечко А. В. у співавторстві зі Сливкою І. Ю. представив тези доповідей на тему: «Можливість встановлення наявності залишків наркотичних засобів або психотропних речовин у слідах папілярних узорів». Наприкінці заходу усі присутні представники Експертної служби МВС України отримали сертифікати про участь в науково-практичному семінарі. Також учасники семінару провели цікаве дозвілля, оглядаючи визначні місця мальовничого міста Тернопіль.