Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Участь у тренінг-навчанні за напрямком судової оціночно-земельної експертизи

19.06.2019

З 11 по 13 червня 2019 року у м. Київ на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» проходив тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України за напрямком судової оціночно-земельної експертизи з метою розгляду особливостей визначення вартості земельних ділянок станом на дату в минулому, організований ДНДЕКЦ МВС України за підтримки Міжнародного інституту бізнесу, в якому взяв участь судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС України Матьовка Євген Іванович.

Протягом трьох днів працівники Експертної служби МВС України мали змогу ознайомитися з загальними особливостями оцінки земельних ділянок станом на дату в минулому. Особливу увагу приділено оцінці земель лісового та водного фонду. Були проведені практичні заняття у формі брифінгу, де учасники мали змогу на практиці провести оцінку земельних ділянок. Наприкінці тренінгу всі присутні представники Експертної служби МВС України отримали сертифікати про участь.