Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України на тему: "Визначення вартості будівель та споруд станом на дату в минулому"

04.07.2019

З 25.06 по 27.06 у м. Київ проводилось тренінг-навчання працівників Експертної служби МВС України на тему "Визначення вартості будівель та споруд станом на дату в минулому", в якому взяла участь судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Підгородецька Катерина Олександрівна.

Під час тренінг-навчання було розглянуто такі питання: особливості проведення ідентифікації будівель і споруд станом на дату визначення; проведення аналізу корисності та найбільш ефективного використання об'єктів дослідження станом на дату в минулому; визначення критеріїв подібного майна до об'єктів дослідження майна; обмеження щодо застосування методичних підходів, методів, оціночних процедур, технічних прийомів при визначенні вартості будівель і споруд станом на дату в минулому; технічні прийоми щодо визначення вартості будівель і споруд станом на дату в минулому; аналіз впливу зовнішніх чинників на вартість об’єктів дослідження. Навчання проходило у формі лекційних та практичних занять, після чого відбулося спільне обговорення проблемних питань. Всі учасники тренінг-навчання отримали відповідні сертифікати.