Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

Феєричний дебют спортивної команди Закарпатського НДЕКЦ МВС у «Динаміаді-2019»

06.09.2019

5 вересня на базі спорткомплексу «Зінедін» у с. Баранинці Ужгородського району відбулися 17-ті щорічні комплексні спортивні змагання, організовані Закарпатською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо Україна».

У змаганнях взяло участь 13 команд, які представляли понад 300 спортсменів, серед яких ГУНП в Закарпатській області, Управління служби безпеки України в Закарпатській області, Спецзв’язок УСБ України в Закарпатській області, УДСНС України в Закарпатській області, Державної фіскальної служби Міністерства доходів в Закарпатській області, Закарпатська митниця Міністерства доходів, Чопський прикордонний загін, Мукачівський прикордонний загін, Державний департамент з питань виконання покарань, Управляння патрульної поліції в Закарпатській області, Апеляційний суд в Закарпатській області, військова частина № 3002, а також дебютувала команда Закарпатського НДЕКЦ МВС України.

На відкритті «Динаміади-2019» з привітальним словом виступили тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Андрій Рубель та начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Ерфан. Свої команди на турнірі підтримували практично всі керівники структур-учасників, що надихнуло спортсменів-правоохоронців на безкомпромісну боротьбу. Серед складу керівництва був присутній і заступник директора Закарпатського НДЕКЦ МВС України Дмитро Щербанюк.

Спортсмени змагалися у професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видах спорту, таких як: міні-футбол, волейбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, легкоатлетична естафета та перетягування канату.
У результаті змагань Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС посів почесне 5 місце, обійшовши багатьох постійних учасників.

У змаганнях в легкоатлетичній естафеті команда Закарпатського НДЕКЦ МВС посіла призове 3 місце. В даній дисципліні команду представляли Берч Степан, Майор Іван, Бугина Карина та Чубирко Василь.

Крім того, наші спортсмени Бабич Василь, Ірикова Марина, Голоботовський Василь та Попович Омелян чудово себе показали у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Неймовірна сила духу та бажання гідно представити свою структуру допомогли нашим експертам потужно боротися з досвідченими суперниками та показати гарні результати і в інших видах спорту. В перетягуванні канату, змаганнях з міні-футболу та волейболу команду представляли: Бабич Василь, Берч Степан, Бірючинський Олександр, Бугина Карина, Василечко Андрій, Голоботовський Василь, Майор Іван, Матьовка Євген, Маргіта Василь, Марунич Вікторія, Петрішка Віталій, Попович Омелян, Степчук Яна, Тегза Ярослав та Фреган Сергій.

Нагороджували нашу команду заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник Ярослав Лебович, заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо Україна» Михайло Пантьо та заступник директора Закарпатського НДЕКЦ МВС України Дмитро Щербанюк.


Команда Закарпатського НДЕКЦ отримала величезне задоволення від участі в «Динаміаді-2019», натхнення, стимул розвиватися та покращувати свої спортивні досягнення і в майбутньому йти тільки до перемоги, не втрачаючи при цьому сили командного духу та віри в себе!