Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді «Проблемні питання судової трасологічної експертизи»

09.09.2019

З 04 по 06 вересня 2019 року на базі Полтавського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Проблемні питання судової трасологічної експертизи», в якому взяли участь працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України – завідувач сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Немчин Олександр Ігорович та старший судовий експерт сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Сливка Іван Юлійович.

Відкривали даний захід Кузнєцов В.А. – завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліку ДНДЕКЦ МВС; Бойко Т.Ф. – директор Полтавського НДЕКЦ МВС; Грімов В.Ю. – заступник начальника – начальник слідчого управління ГУНП в Полтавській області; Степура С.А. – завідувач відділу трасологічних досліджень та обліку ЛКВДО ДНДЕКЦ МВС.

Метою проведення семінару було обговорення актуальних питань, які виникають під час проведення судової трасологічної експертизи та шляхів їх вирішення, обмін досвідом за даним напрямком досліджень. Також працівники Експертної служби МВС мали змогу цікаво провести час на екскурсії історичною частиною міста Полтава.

За результатами роботи учасникам урочисто вручили сертифікати, що засвідчують участь у семінарі-нараді фахівців Експертної служби МВС та побажали подальшого професійного розвитку.