Головне меню

Новини

Сьогодні рішенням комісії з питань іміджевої політики Закарпатського НДЕКЦ МВС медалями "За відданість справі" були нагороджені працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС. Ця подія стала знаковою для всього Центру, оскільки подібні візнаки були вручені вперше в історії Закарпатського НДЕКЦ МВС.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді з проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень

16.09.2019

З 11 по 13 вересня на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада стосовно проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень та шляхів їх вирішення, в якому взяв участь судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гецко Борис Володимирович.

Метою проведення семінару було ознайомлення з новими методами та програмними продуктами, сучасним станом нормативно-правового регулювання в даній галузі та обмін позитивним досвідом між досвідченими фахівцями за напрямком комп’ютерно-технічних досліджень. Крім того, у працівників Експертної служби була нагода цікаво провести час в старовинному Чернігові. Закривав даний захід завідувач лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС Дмитро Степанць.