Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь у працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді з проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень

16.09.2019

З 11 по 13 вересня на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада стосовно проблемних питань проведення комп’ютерно-технічних досліджень та шляхів їх вирішення, в якому взяв участь судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гецко Борис Володимирович.

Метою проведення семінару було ознайомлення з новими методами та програмними продуктами, сучасним станом нормативно-правового регулювання в даній галузі та обмін позитивним досвідом між досвідченими фахівцями за напрямком комп’ютерно-технічних досліджень. Крім того, у працівників Експертної служби була нагода цікаво провести час в старовинному Чернігові. Закривав даний захід завідувач лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС Дмитро Степанць.