Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Підписання договору про співпрацю між Закарпатським НДЕКЦ МВС та ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

20.09.2019

Сьогодні, 20 вересня, директором Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Попельським Олександром Миколайовичем та ректором Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», професором Смоланкою Володимиром Івановичем був підписаний договір про співпрацю між цими установами, метою якого є сприяння розвитку вищої освіти і науки з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і світових шкіл, а також для підвищення ефективності і якості виконуваних науково-дослідних робіт, методичної, викладацької та інших видів діяльності.

Даний договір передбачає співробітництво в сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та іншої діяльності в рамках здійснення навчального та наукового процесу. Керівники у присутності проректора з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет», професора Рогача Олександра Яновича та провідного юрисконсульта сектору юридичного забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Конч Павла Івановича поспілкувалися про напрямки майбутньої співпраці, можливості проведення спільної діяльності та перспективи співробітництва. Розмова проходила в дружній атмосфері та вийшла конструктивною. Таким чином, укладання даного договору буде корисним для обох сторін та стане поштовхом до нових звершень в контексті освіти, науки та практичного розвитку.