Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення»

23.09.2019

19-20 вересня у на базі Черкаського НДЕКЦ МВС проходив семінар-нарада «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення», в якому взяла участь старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Шимоня Іванна Володимирівна, представивши доповідь на тему: "Техніка іконопису".

На даному заході провідні мистецтвознавці країни мали змогу обмінятися практичним досвідом, отримати нові знання про сучасні напрямки мистецтвознавчих досліджень, ознайомитися з новими підходами та шляхами вирішення актуальних питань експертизи. Наприкінці семінару-наради працівники Експертної служби МВС отримали відповідні сертифікати про участь.