Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у науково-практичному семінарі «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень»

23.09.2019

18-20 вересня у м. Бердянськ проходив науково-практичний семінар «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень», організований Запорізьким НДЕКЦ МВС спільно з ДНДЕКЦ МВС, в якому взяли участь працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС – завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Шкрюба Сергій Михайлович та судовий експерт цього ж сектору Горват Тетяна Дмитрівна.

Відкривали захід завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліку ДНДЕКЦ МВС Кузнєцов В.А., завідувач сектору технічних досліджень документів відділу почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліку ДНДЕКЦ МВС Невмержицька І.М. Провідні фахівці галузі мали змогу обговорити актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень, шляхи їх вирішення, обмінятися власним досвідом та цікаво провести час на теплому узбережжі Азовського моря. Учасники семінару отримали відповідні свідоцтва наприкінці даного заходу.