Головне меню

Новини

День Соборності України - це нагадування про те, що наша сила - в єдності! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає українців зі святом Соборності. Бажаємо усім нам єдності в бажанні берегти Україну, захищати її територіальну цілісність та мирного неба!


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у науково-практичному семінарі «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень»

23.09.2019

18-20 вересня у м. Бердянськ проходив науково-практичний семінар «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень», організований Запорізьким НДЕКЦ МВС спільно з ДНДЕКЦ МВС, в якому взяли участь працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС – завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Шкрюба Сергій Михайлович та судовий експерт цього ж сектору Горват Тетяна Дмитрівна.

Відкривали захід завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліку ДНДЕКЦ МВС Кузнєцов В.А., завідувач сектору технічних досліджень документів відділу почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліку ДНДЕКЦ МВС Невмержицька І.М. Провідні фахівці галузі мали змогу обговорити актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень, шляхи їх вирішення, обмінятися власним досвідом та цікаво провести час на теплому узбережжі Азовського моря. Учасники семінару отримали відповідні свідоцтва наприкінці даного заходу.