Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Ознайомча екскурсія та практичне заняття для студентів 4 курсу хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

25.09.2019

25 вересня Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України організував для студентів 4 курсу за спеціалізацією «екологія та охорона навколишнього середовища» хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» ознайомчу екскурсію та практичне заняття.

Зокрема, заступник директора центру - завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова Марина Вячеславівна провела ознайомчу екскурсію Центром, після чого виступила з презентацією про діяльність Експертної служби МВС України. У лабораторії дактилоскопічних досліджень головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Тетеря Денис Васильович розповів про особливості дослідження відбитків пальців та ведення дактилоскопічного обліку. Студенти мали змогу наочно побачити, як знімаються відбитки пальців. У лабораторії з трасологічних видів досліджень старший судовий експерт сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Сливка Іван Юлійович розповів про різновиди трасологічної експертизи, деталі, на які потрібно звертати увагу при огляді місця події для правильного вилучення максимальної кількості слідів людини та тварини, що дозволить в подальшому зробити повне та об’єктивне дослідження. Студенти побачили зліпки відбитків низу взуття та навчилися визначати певні ідентифікаційні ознаки.

Окрім загальної екскурсії, для студентів-екологів разом з їх викладачем, професором кафедри екології та охорони навколишнього середовища ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Сухаревим Сергієм Миколайовичем, було проведене практичне заняття завідувачем сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Василечко Андрієм Васильовичем, на тему: газова хроматографія, методи визначення якісного та кількісного складу речовин. У хімічній лабораторії відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів студенти наочно практично побачили роботу приладів, що використовуються при досліджені наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, досліджені спиртовмісних сумішей, досліджені нафтопродуктів i пально-мастильних матеріалів тощо та показав, як відбувається реєстрація аналітичного сигналу на газових хроматографах.

Даний захід був цікавим та пізнавальним для студентів, про що свідчить велика кількість поставлених запитань.