Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Профорієнтаційна ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

27.09.2019

25 вересня працівниками сектору дослідження зброї Закарпатського НДЕКЦ МВС на чолі з заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувачем сектору досліджень зброї Поповичем О.І. була організована профорієнтаційна ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на тему «Особливості дослідження зброї та конструктивно схожих з нею виробів».

Під час проведення заходу студентів було ознайомлено з об’єктами, що надходять на дослідження зі слідчих підрозділів, підстави для виконання судової експертизи зброї, запитаннями, які найчастіше ставляться перед експертами за даним напрямком досліджень та можливими варіантами відповіді на них. Крім того, надзвичайно цікавим виявилося для студентів спостереження за роботою експертів під час перевірки об’єктів за обласною куле-гільзотекою.