Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь в міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів»

04.10.2019

26-27 вересня на базі Дніпропетровського НДЕКЦ МВС проходив міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів», в якому взяв участь старший судовий експерт сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Закарпатського НДЕКЦ МВС Наритник Любомир Любомирович, представивши доповідь на тему: «Особливості дослідження спеціальної техніки».

На заході, окрім найдосвідченіших працівників Експертної служби МВС України за напрямком криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, були присутні представники Республіки Білорусь та Естонської Республіки. Після обговорення проблемних питань експертизи за даним напрямком, практики дослідження автомобілів, сучасних способів недопущення легалізації викрадених транспортних засобів, обміну експертним досвідом, усі учасники отримали відповідні сертифікати. Плідно попрацювавши, учасники заходу мали змогу відвідати екскурсію водними артеріями Дніпропетровщини.