Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Семінарське заняття та екскурсія для студентів юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

04.10.2019

04 жовтня працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели семінарське заняття та екскурсію для студентів І ст. курсу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Студенти разом їх викладачем – старшим викладачем кафедри кримінального права та процесу ДВНЗ «Ужгородський національний університет», провідним юрисконсультом сектору юридичного забезпечення Закарпатського НДЕКЦ МВС Конч Павлом Івановичем відвідали лабораторію відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів, дактилоскопічну та трасологічну лабораторії відділу криміналістичних видів досліджень, сектор почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку та відділ комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень, де працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС Немчин О.І., Тетеря Д.В., Горват Т.Д., Петрук В.С., Василечко А.В., Гецко Б.В., Данильчук В.Г. розповіли про особливості проведення експертиз за відповідними напрямками досліджень. Під час екскурсії заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Немчин Олександр Ігорович розповів про основні напрямки діяльності Центру, наші цілі та перспективи, поняття та основні завдання судової експертизи. Крім того, Немчин О.І. провів семінарське заняття для студентів на тему «Основи криміналістики», де детально розповів про криміналістичні види експертизи, методологію, різновиди об’єктів дослідження тощо.