Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі "Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)"

08.10.2019

02-03 жовтня в м. Одеса проходив семінар "Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)", в якому взяли участь працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України - заступник директора центру - завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова Марина та головний судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Бакася Ганна.

На відкритті семінару виступили з привітальним словом перший заступник директора - перший заступник керівника Експертної служби МВС Сергій Кримчук, заступник директора ДНДЕКЦ – заступник керівника Експертної служби МВС Костянтин Дубонос, директор Одеського НДЕКЦ МВС Олег Костін та завідувач відділу менеджменту якості ДНДЕКЦ МВС Тетяна Татарнікова.

Метою проведення семінару було ознайомлення з вимогами ДСТУ ISO 31000:2018 «Менеджмент ризиків. Принципи та настанови» (ISO 31000:2018, IDT). Лекції проводили Володимир Новіков, директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук та Анатолій Коцюба, завідувач кафедри технічного регулювання та споживчої політики Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, кандидат фізико-математичних наук, асесор з акредитації лабораторій. Протягом двох днів учасники заходу опановували теми менеджменту ризиків та ризик-орієнтованого мислення й менеджменту, а також метрологічне забезпечення лабораторій та законодавство у сфері метрології. Отримана інформація та нові знання для працівників Експертної служби МВС є дуже важливою та корисною для подальшої роботи, якісного функціонування підрозділів та розвитку.

За результатами роботи кожен учасник заходу отримав посвідчення навчально-консультаційного центру «ЄВРОАКАДЕМІЯ».