Головне меню

Новини

4 квітня 2024 року завідувач сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Ярослав Тегза передав власний автомобіль Ford Transit Connect підрозділу сил спеціальних операцій (ССО) "Карпатська Січ", в якому служив та героїчно загинув у липні 2023 року його рідний брат, командир тактичної групи Карпатська Січ АНАТОЛІЙ "ВАРВАР" ТЕГЗА.

Разом до перемоги!

 


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС у семінарі-нараді на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення»

09.10.2019

03-04 жовтня в м. Полтава проходив семінар-нарада на тему «Актуальні проблеми судової психологічної експертизи та шляхи її вирішення», в якому взяла участь судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Закарпатського НДЕКЦ МВС Валентина Гільтайчук.

На даному заході розглядалися актуальні питання судової психологічної експертизи, зокрема, питання проблематики розмежування дотичних понять у правовій та психологічних науках – «моральна шкода», «мотив», «безпорадний стан», «порок волі», а також досліджували психодіагностику осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу.
Окрему увагу було приділено практиці виконання експертиз у справах, пов’язаних зі статевими злочинами по відношенню до неповнолітніх.

Наприкінці семінару-наради всі учасники заходу отримали відповідні свідоцтва.