Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь директора Закарпатського НДЕКЦ МВС в урочистому засіданні Вченої ради Ужгородського національного університету

22.10.2019

21 жовтня в актовому залі ректорату ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене 74-й річниці Ужгородського національного університету, на якому був присутній директор Закарпатського НДЕКЦ МВС Олександр Попельський.

На даному заході також були присутні представники інших державних та муніципальних структур і закордонних навчальних закладів.

З привітальним словом виступив ректор Ужгородського національного університету, професор Володимир Смоланка. До привітань долучилися заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна та заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай.

Святкова програма урочистого засідання Вченої ради включала виступи чоловічої хорової капели «Боян», Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та ін. Крім того, відбулося вручення працівникам університету почесних грамот Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради, Національної академії наук України та відзнак ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС також висловлює щирі привітання Ужгородському національному університету. Бажаємо, щоб у стінах вузу процвітали навчальна та наукова діяльність, щоб студенти були активними у всіх сферах, наполегливими у навчанні та виростали справжніми фахівцями за обраними напрямками. Продовжуйте розвиватися та нести першість в області, не зупиняйтеся на досягнутому та будьте прикладом потужного класичного університету для інших!