Новини
08 квітня 2026 року у Закарпатському НДЕКЦ МВС відбулася профорієнтаційна екскурсія для студентів І курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
|
Участь у навчанні щодо використання сучасного обладнання під час проведення почеркознавчих досліджень та технічного дослідження документів
|
28.10.2019
У період з 21 по 23 жовтня 2019 року на базі ДНДЕКЦ МВС проходило навчання працівників Експертної служби МВС, за участю представника «Foster & Freeman», щодо використання сучасного обладнання, а саме «VSC 80», під час проведення почеркознавчих досліджень та технічного дослідження документів, в якому взяла участь судовий експерт сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Горват Тетяна Дмитрівна.
Працівники Експертної служби МВС ознайомилися з сучасними досягненнями в розробці й виробництві обладнання для визначення оригінальності документів, а також отримали навички роботи на такому обладнанні.

|
|