Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у лекції-семінарі «Спектроскопічні методи аналізу. Сучасні методи пробопідготовки»

29.10.2019

Сьогодні, 29 жовтня, працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС взяли участь у лекції-семінарі «Спектроскопічні методи аналізу. Сучасні методи пробопідготовки», організованій хімічним факультетом ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Відкривав даний науково-практичний захід завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища ДВНЗ «Ужгородський національний університет», д.х.н., проф. Чундак С.Ю. Лектором був д.х.н, проф. Сухарев С.М. Також на лекції-семінарі були присутні викладачі кафедри екології та охорони навколишнього середовища та кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Ужгородського національного університету. Закарпатський НДЕКЦ представляли працівники відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів Василечко А.В., Петрук В.С., Оводов В.О., Берч С.С., Гашуляк М.М. та Кравець Н.В. і відділу забезпечення діяльності центру Сухарева Т.С. Крім того, присутні були студенти ІV курсу спеціальності «Фармація».

Лектор детально розглянув сучасні методи пробопідготовки, підкреслюючи важливість цього етапу аналізу, після чого оглядово розповів про спектроскопічні методи аналізу, їх принципи, практичне застосування, нові тенденції та обладнання, яке використовується в сучасних лабораторіях. Професор наводив багато прикладів застосування спектроскопії для аналізу різноманітних матеріалів, що було, безумовно, цікавим для експертів та пізнавальним для всіх учасників заходу.