Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Працівник Закарпатського НДЕКЦ МВС взяв участь у роботі регіонального круглого столу «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС»

11.11.2019

8 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся регіональний круглий стіл на тему «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС», що проходив за ініціативи Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України, в якому взяв участь провідний фахівець сектору кадрового забезпечення Андрій Афанасьєв.

Відкривали захід ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Роман Благута, Начальник Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Анатолій Фодчук та Голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко.

Програма круглого столу включала обговорення правового регулювання та особливостей діяльності викривачів корупції в системі МВС України, проблем функціонування уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, особливостей службових перевірок та внутрішніх розслідувань корупційних проявів у системі МВС України. Участь в обговоренні взяли представники МВС, Головних управлінь Національної поліції, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів, регіональних сервісних центрів, територіальних медичних об’єднань МВС України, управлінь Державної міграційної служби та Державної служби України з надзвичайних ситуацій семи областей Західної України, а також Західного територіального управління Нацгвардії та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби.