Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Ознайомча екскурсія для учнів Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області

14.11.2019

Сьогодні, 14 листопада, з метою глибшого вивчення теми: «Методи ідентифікації» в рамках предмету «Природничі науки» учні 11-А класу Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області разом із вчителем Федак-Поштак Наталією Володимирівною відвідали Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Під час екскурсії заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова Марина Вячеславівна розповіла учням про діяльність Експертної служби МВС, різновиди судових експертиз, які проводить Закарпатський НДЕКЦ МВС. Учні побували в лабораторії дослідження матеріалів, речовин і виробів, де завідувач сектору фізико-хімічних досліджень Петрук Володимир Сергійович розповів про особливості даного виду судової експертизи, різноманіття об’єктів, що надходять на дослідження, пробопідготовку зразків. У лабораторії дактилоскопічних досліджень завідувач сектору дактилоскопічних досліджень Трельо Іван Михайлович показав, як відбираються відбитки пальців рук та розповів про особливості їх дослідження. Старший судовий експерт сектору трасологічних досліджень Сливка Іван Юлійович розповів про різновиди трасологічної експертизи, правила проведення огляду місця події, особливості відбирання та запакування речових доказів тощо. Для учнів дана екскурсія мала також профорієнтаційне спрямування, оскільки вже незабаром вони будуть обирати собі майбутню професію.

Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС бажає майбутнім випускникам обрати правильний шлях, фах за покликанням та успішно скласти вступні іспити!