Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели профорієнтаційну екскурсію для учнів 11 класу

15.11.2019

15листопада працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели профорієнтаційну екскурсію для учнів 11-Б класу Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Розпочала екскурсію заступник директора центру - завідувач відділу забезпечення діяльності центру Марина Ірикова з цікавою розповіддю про діяльність Експертної служби МВС, різновиди судової експертизи та важливість роботи судових експертів.

Учні разом зі своїм вчителем Наталією Федак-Поштак побували в криміналістичних лабораторіях, зокрема, в лабораторії дактилоскопічних досліджень та трасологічній лабораторії, де працівники відділу криміналістичних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС Денис Тетеря та Іван Сливка розповіли про різновиди трасологічної експертизи, показали, як відбираються відбитки пальців та інша слідова інформація. Також школярі відвідали хімічну лабораторію, де завідувач сектору Андрій Василечко розповів про дослідження матеріалів, речовин та виробів.

Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС бажає успіхів майбутнім випускникам на цьому складному та важливому етапі, коли перед ними постає завдання обрати майбутню професію, здійснення всіх мрій та задумів, а також наснаги для втілення своїх планів!