Головне меню

Новини

Дорогі жінки! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає вас зі святом весни та краси - Міжнародним жіночим днем! Нехай життя буде наповненим сонячними днями, щастям, коханням та гармонією. Бажаємо, щоб очі сяяли від радості, посмішки не сходили з обличчя, а любов завжди зігрівала ваші серця! Будьте красивими ззовні та всередині, успішними та здоровими! Нехай чоловіки оточують вас своєю турботою та дарують надію на прекрасне завтра!


Корисні посилання
 
 
 

Працівниками Центру організовано семінари зі слідчими та інспекторами-криміналістами Закарпатської області

15.11.2019

15 листопада 2019 року працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС України організували семінари для інспекторів-криміналістів та слідчих слідчих підрозділів Ужгородського районного відділення поліції, Перечинського відділення поліції та Великоберезнянського відділення поліції Ужгородського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Закарпатській області.

Метою організації заходів стало обговорення проблеми якості вилучення повного комплексу речових доказів, які б сприяли у розкритті та розслідуванні злочинів. Також, було обговорено питання правильного вилучення відповідної слідчої інформації. Інспектори-криміналісти засвоїли нові методи вилучення слідів. В ході проведення семінарів працівниками Центру було доведено проблемні питання під час призначення та проведення судових експертиз, надано практичні та методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів для проведення судових експертиз за такимми видами судової експертизи як: земельно-технічна (Матьовка Євген), біологічної (Жеребак Віктор), матеріалів, речовин та виробів (Петрук Володимир), а також мистецтвознавчої та портретної (Шимоня Іванна).