Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Закарпатський НДЕКЦ був представлений на Ярмарку вакансій для студентів УжНУ

19.11.2019

19 листопада 2019 року в Ужгородському національному університеті відбувся Ярмарок вакансій, на якому свої вакансії пропонували близько 25 підприємств та організацій міста Ужгорода та області, серед яких був і Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Урочисто захід відкрили проректор з науково-педагогічної роботи – Король Ігор, заступник міського голови Білак Олександр, а також директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк.


Основною метою проведення було заохочення студентів до пошуку роботи, підвищення їхньої обізнаності щодо ринку працевлаштування, проведення співбесіди роботодавців з випускниками, працевлаштування на постійну та тимчасову роботу, вирішення питань практики тощо.

Студентам ярмарок вакансій надав можливість отримати максимум інформації з перших рук, познайомитися з компаніями, в яких вони можуть надалі отримати роботу, оцінити свої шанси і зрозуміти, які зусилля їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.


На ярмарку вакансій наш Центр представляли: заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Ірикова Марина, завідувач сектору кадрового забезпечення Поремчук Михайло, завідувач сектору дактилоскопічного обліку Ціник Анатолій та судовий експерт сектору трасологічних досліджень Симкович Владислав, які розповідали про основні напрямки роботи Експертної служби МВС та особливості роботи судового експерта. Учасники заходу були в захваті від такої цікавої професії як експерт.