Головне меню

Новини

Дорогі жінки! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає вас зі святом весни та краси - Міжнародним жіночим днем! Нехай життя буде наповненим сонячними днями, щастям, коханням та гармонією. Бажаємо, щоб очі сяяли від радості, посмішки не сходили з обличчя, а любов завжди зігрівала ваші серця! Будьте красивими ззовні та всередині, успішними та здоровими! Нехай чоловіки оточують вас своєю турботою та дарують надію на прекрасне завтра!


Корисні посилання
 
 
 

Праціники Центру прийняли участь у тренінгу з тайм-менеджменту

19.11.2019

19 листопада у рамках проведення Ярмарку вакансій відбувся тренінг «Тайм-менеджмент: як планувати, все встигати і досягати цілей», «Ефективні комунікації і самопрезентація», організований Державним вищим навчальним закладом «Ужгородський національний університет».

В цьому тренінгу прийняли участь і працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС: Ірикова Марина, Василечко Андрій та Петрук Володимир. Нашим працівникам сподобався цей діловий захід, впродовж якого вони дізналися багато нового про системне та ефективне управління часом. Знання та навички отримані під час тренінгу, дадуть їм можливість навчитись мистецтву постановки цілей, мотивувати і раціонально розпоряджатися власним часом та ефективно використовувати можливості власного організму. Висловлюємо щиру подяку Тетяні Бутурлакіній – тренеру, директору Центру кар'єри УжНУ, к. е. н., доценту за прекрасно проведений тренінг і сподіваємось на подальшу співпрацю та запрошення до подібних заходів у майбутньому.