Головне меню

Новини

Дорогі жінки! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає вас зі святом весни та краси - Міжнародним жіночим днем! Нехай життя буде наповненим сонячними днями, щастям, коханням та гармонією. Бажаємо, щоб очі сяяли від радості, посмішки не сходили з обличчя, а любов завжди зігрівала ваші серця! Будьте красивими ззовні та всередині, успішними та здоровими! Нехай чоловіки оточують вас своєю турботою та дарують надію на прекрасне завтра!


Корисні посилання
 
 
 

Студентам юридичного факультету Ужгородського національного університету проведено практичне заняття

21.11.2019

20 листопада 2019 року в Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України студентам IV-го курсу денного відділення юридичного факультету Ужгородського національного університету проведено практичне заняття на тему «Криміналістичне дослідження, щодо незаконного зберігання, виготовлення та придбання наркотиків та психотропних речовин» з предмету «Криміналістика».

Дане заняття провів завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Василечко Андрій Васильович спільно з доцентом кафедри кримінального права та процесу Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Копчею Василем Васильовичем. Під час заняття студентам було показано практичні навички по дослідженню різних речовин, які схожі на наркотичну речовину, з метою вивчення та подальшого швидкого розкриття і виявлення правопорушників та встановлення істини по справі.