Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у І Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання експертної та оціночної діяльності»

02.12.2019

27-28 листопада у м. Полтава проходила у І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання експертної та оціночної діяльності», організована Державним закладом «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Полтавським НДЕКЦ МВС, в якому взяли участь працівники відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ МВС Тетяна Василиндра, Яна Степчук, Бірючинський Олександр та Людмила Солома.

На конференції старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Закарпатського НДЕКЦ Степчук Я.О. представила доповідь на тему: «Проблемні питання щодо класифікації об’єктів товарознавчого дослідження».

Метою проведення заходу було сприяння розвитку товарознавчих аспектів експертної та оціночної діяльності, проблем ідентифікації, порівняльного тестування; вирішення низки завдань з покращення якості та безпеки нашого життя завдяки використанню сучасних досягнень науки і практики; обговорення актуальних питань формування професійних компетентностей при підготовці товарознавців-експертів та оцінювачів; зміцнення зв’язків між наукою та практикою шляхом консолідації зусиль науковців різних регіонів нашої держави та інших країн, обмін передовим досвідом і думками між молодими та досвідченими фахівцями.