Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС познайомили учнів Руськокомарівської школи зі своєю діяльністю

13.12.2019

Сьогодні, 13 грудня , працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели ознайомчу екскурсію для учнів Руськокомарівської школи.

Про діяльність Експертної служби МВС та різновиди видів досліджень, які проводяться експертами центру, розповіла учням провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Тетяна Сухарева. Пройшовши до лабораторій відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів, учні дізналися про особливості дослідження об’єктів хімічного та фізико-хімічного аналізу, про які розповів завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Андрій Василечко. Про особливий вид трасологічної експертизи – дактилоскопічні дослідження, а також роботу з вилучення та ідентифікації відбитків пальців, ведення дактилоскопічних обліків розповів завідувач сектору дактилоскопічних досліджень Іван Трельо. Про різновиди трасологічної експертизи, роботу експертів при огляді місця події, а також цікаві випадки експертних досліджень з власного досвіду розповів учням завідувач сектору трасологічних досліджень Іван Сливка. А про роботу з дослідження документів, ознаки підробки грошових купюр, особливості дослідження почерку та підписів розповів школярам завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Сергій Шкрюба. Дана екскурсія мала також профорієнтаційне спрямування для учнів.

Керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро бажає школярам успіхів у здобутті знань та опануванні майбутніх спеціальностей, творчої наснаги та щасливої долі.