Головне меню

Новини

Дорогі жінки! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає вас зі святом весни та краси - Міжнародним жіночим днем! Нехай життя буде наповненим сонячними днями, щастям, коханням та гармонією. Бажаємо, щоб очі сяяли від радості, посмішки не сходили з обличчя, а любов завжди зігрівала ваші серця! Будьте красивими ззовні та всередині, успішними та здоровими! Нехай чоловіки оточують вас своєю турботою та дарують надію на прекрасне завтра!


Корисні посилання
 
 
 

Заняття для працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС на тему: «Вимоги до оформлення наукових матеріалів та їх змісту. Поняття наукометричних баз»

24.12.2019

Протягом 23-24 грудня провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Тетяна Сухарева проводила заняття з працівниками Закарпатського НДЕКЦ МВС на тему: «Вимоги до оформлення наукових матеріалів та їх змісту. Поняття наукометричних баз».

На даних заняттях розглядалися різновиди наукових публікацій; вимоги до оформлення та змісту наукових статей; фахові видання, вимоги до матеріалів; наукометричні бази, рейтинг видань. Судові експерти мали змогу детально ознайомитися з сучасними вимогами до наукових матеріалів як за змістом, так і за фомою, процедурою рецензування, змінами в законодавстві щодо фахових видань, базовими можливостями наукометричних баз тощо. Необхідність у проведенні подібних занять зумовлена вимогами до науково-дослідних установ, в т.ч. Експертної служби МВС, щодо посилення наукової діяльності та покращення якості підготовки наукових матеріалів, яким ми намагаємося відповідати.