Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Екскурсія для учнів Костринського ліцею Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

02.01.2020

Сьогодні, 2 січня, Закарпатський НДЕКЦ МВС відвідали учні Костринського ліцею Великоберезнянської районної ради Закарпатської області.

Працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС Сухарева Т.С., Василечко А.В., Сливка І.Ю. та Тетеря Д.В. розповіли школярам про цікаву, складну та відповідальну роботу судових експертів, різновиди досліджень, що проводяться Експертною службою МВС, особливості дослідження різноманітних об’єктів, значення експертної роботи для розкриття злочинів. Учням було цікаво відвідати лабораторії трасологічних та дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень, а також лабораторії відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів. Особливе захоплення у дітей викликало те, що вони мали змогу зняти власні відбитки пальців за допомогою дактилоскопічного порошку.

Керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро вітає учнів з продуктивним початком нового року і бажає, щоб він був наповнений позитивними подіями, усмішками та хорошими результатами!