Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Ознайомча екскурсія для учнів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови

23.01.2020

Сьогодні, 23 січня, працівники Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України провели ознайомчу екскурсію для учнів старших класів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови.

Екскурсія розпочалася зі знайомства школярів з діяльністю судових експертів та різновидами судових експертиз, які проводяться у Закарпатському НДЕКЦ МВС, про які розповіла провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Тетяна Сухарева. Далі учні мали змогу відвідати лабораторії відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів, де завідувач сектору дослідження, їх аналогів та прекурсорів Андрій Василечко розповів про різновиди експертизи матеріалів, речовин і виробів та широке коло об’єктів, що надходять на дослідження. Крім того, він розповів про шкоду, яку завдає вживання наркотичних засобів та психотропних речовин на організм людини, небезпеку виникнення залежності у підлітків, наводячи конкретні приклади з експертного досвіду. У лабораторії дактилоскопічних досліджень головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Денис Тетеря показав учням, як відбираються відбитки пальців, розповів про особливості їх ідентифікації та складність ведення дактилоскопічного обліку. У трасологічній лабораторії завідувач сектору трасологічних досліджень Іван Сливка ознайомив школярів з різновидами трасологічної експертизи, правилами проведення оглядів місць події та пакування речових доказів. Учні разом зі своїм вчителем Юлією Жуковою активно задавали питання, що зробило дану екскурсію динамічною та цікавою.

Керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС щиро бажає школярам успіхів у навчанні та виборі майбутньої професії. А кращих з них з радістю чекаємо у своїх стінах задля спільної роботи в напрямку боротьби зі злочинністю та розкритті кримінальних правопорушень.