Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Заняття з інспекторами-криміналістами ГУНП в Закарпатській області

31.01.2020

Сьогодні, 31 січня, працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели заняття з інспекторами-криміналістами ГУНП в Закарпатській області щодо покращення якості вилучення слідової інформації при проведенні оглядів місця події.

В рамках даного заходу найбільш досвідчені судові експерти Центру провели навчання з метою вирішення проблемних питань, які виникають в ході проведення судових трасологічних, в т.ч. дактилоскопічних, вибухотехнічних, біологічних експертиз, експертизи матеріалів, речовин та виробів і експертизи зброї, у зв’язку із порушенням загальних правил вилучення речових доказів, їх пакування та транспортування. Зокрема, заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Олександр Немчин, завідувач відділу біологічних досліджень та обліку Віктор Жеребак, заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувач сектору досліджень зброї Омелян Попович, завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Андрій Сухай, завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Андрій Василечко, розповіли про особливості вилучення слідової інформації різноманітного походження при огляді місця події та порядок упакування і транспортування вилучених речових доказів.

Наприкінці даного заходу працівники ГУНП в Закарпатській області на чолі з начальником відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Закарпатській області Станіславом Ярчаком разом з працівниками Закарпатського НДЕКЦ МВС у спільній дискусії обговорили проблемні питання співпраці та шляхи їх вирішення. Подібні заняття допомагають полегшити комунікацію між підрозділами, правильно організувати спільну роботу, отримати більш якісні результати співпраці та доказову інформацію, що сприяє розкриттю кримінальних злочинів.