Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

«Шляхами мудрості» працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС

21.02.2020

Приємною новиною для краян, а особливо для колективу Закарпатського НДЕКЦ МВС став нещодавній вихід у світ книги провідного юрисконсульта Центру Павла Івановича Конча «Шляхами мудрості».

Дане літературно-художнє видання містить ряд думок, в яких висвітлені філософські погляди автора на найважливіші та найцікавіші теми буденного життя, людських взаємовідносин та світосприйняття в цілому. Книга «Шляхами мудрості» є не першою в арсеналі нашого колеги, адже ще у 2018 році побачила світ «Книга-ПУТЬ…Роз-Думи про головне…» авторства Павла Конча, яка стала його дебютною і справила приємне враження на читачів. Щиро кажучи, займатися творчістю в цей непростий час, та ще й поєднувати це заняття зі складною та відповідальною роботою в Експертній службі МВС, зовсім не просто. Відкривати в собі нові грані, ділитися своїм світобаченням та мудрістю, висловлювати власні думки та примножувати мистецькі надбання нашого краю і робити все це із задоволенням під силу лише справді талановитим людям, до яких, безумовно, належить наш колега Павло Іванович.

Шановний Павло Іванович, колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає Вас з виданням нової книги та висловлює своє захоплення та вдячність за пророблену роботу. Ми пишаємося тим, що в Центрі працюють талановиті та творчі люди, які не зупиняються на досягнутому, не байдужі до проблем суспільства та готові працювати на благо своєї країни. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення та нових яскравих здобутків!