Головне меню
 
Корисні посилання
 
 
 

Презентація книги "Шляхами мудрості"

28.02.2020

27 лютого в залі Вченої ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулася презентація анонсованої раніше книги працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС Павла Івановича Конча "Шляхами мудрості".

Модератором даного заходу, що, безперечно, став знаковим в житті Павла Івановича Конча, був завідувач кафедри філософії, доцент, кандидат філософських наук Левкулич Василь Васильович, який одночасно виступив рецензентом книги. На презентації були присутні колеги Павла Івановича з Ужгородського національного університету, серед яких проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор юридичних наук Рогач Олександр Янович, письменники, студенти, друзі, а також працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС Ірикова М.В., Сухарева Т.С. та Скрип В.Ю. Кожен учасник заходу мав змогу задати питання автору, висловити своє враження від прочитаної книги та сказати кілька слів про особистість Павла Конча.

До привітань приєдналася також і заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Закарпатського НДЕКЦ МВС Марина Вячеславівна Ірикова, яка висловила подяку від керівництва Центру за талант і мудрість, за продуктивну творчу діяльність та професіоналізм.

Керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС бажає Павлу Івановичу нових творчих здобутків, натхнення, сил творити, розвиватися і продовжувати займатися літературною діяльністю. А разом з тим, й надалі так вміло поєднувати роботу в Центрі з написанням творів мистецтва.