Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС встановили факт підробки ідентифікаційного позначення номера кузова автомобіля

07.04.2020

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС під час проведення досліджень транспортних засобів на виявлення фактів підробки, встановили, що на транспортному засобі марки "Audi" моделі "Q7" наявне ідентифікаційне номерне позначення кузова, яке нанесене кустарним способом.

Висновок експерта сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів, який виявив зміни на номерному позначенні кузова, а також зміг встановити ймовірний першопочатковий номер кузова автомобіля марки "Audi", став цінним доказом у кримінальному провадженні за фактом даного правопорушення.

Тому задля того, щоб уникнути подібних неприємностей, ми наполегливо рекомендуємо Вам звертатись до експертів Закарпатського НДЕКЦ МВС при перереєстрації транспортних засобів.