Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Експерти Закарпатського НДЕКЦ МВС за напрямком трасологічних досліджень допомагають розкривати злочини

09.04.2020

Завдяки професіоналізму та відповідальному ставленню до роботи судових експертів сектору трасологічних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС було розкрито крадіжку.

Так, за обставинами справи, невідома особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла до будинку, звідки викрала значну суму грошей. Під час огляду місця події неподалік від житлового будинку, в якому був скоєний злочин, на землі було виявлено слід від низу взуття, який вилучено на один гіпсовий зліпок. В ході подальшого досудового розслідування була встановлена особа, яка вчинила дане правопорушення. Підозрюваний добровільно віддав свої кросівки з підошвою, яка за виявленою експертом кількістю загальних та окремих ознак залишила досліджуваний слід.