Новини
Дорогі жінки, колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир!
Цей день є символом рівності, справедливості та поваги до жінок у всьому світі. Ви — джерело натхнення, сили та гармонії. Ваш внесок у розвиток суспільства, професійну діяльність і родинне тепло неоціненний.
Бажаємо вам здоров’я, щастя, успіхів і здійснення всіх мрій! Нехай у вашому житті завжди панують мир, любов і гармонія.
З найкращими побажаннями,
директор Закарпатського НДЕКЦ МВС
Олександр МИШАКОВСЬКИЙ
|
Можливості земельно-технічної експертизи
12.05.2020
Проведення земельно-технічної експертизи до або під час судового розгляду допомагає вирішити цілий комплекс завдань, пов’язаних з питаннями землекористування. Об’єктами дослідження земельно-технічної експертизи є земельні ділянки.
Земельно-технічна експертиза включає в себе:
-
визначення фактичного землекористування земельними ділянками, а саме фізичних характеристик земельних ділянок (конфігурації, площі, промірів тощо);
-
визначення відповідності фактичного розташування будівель, споруд та інших об’єктів відносно меж земельних ділянок їх розташуванню у відповідній технічній документації;
-
визначення відповідності фактичного землекористування в частині порушення меж та накладання земельних ділянок відповідно до правовстановлюючих документів та документації із землеустрою на ці земельні ділянки;
-
визначення можливості розподілу (порядку користування) земельними ділянками, розробка варіантів їх розподілу (порядку користування);
-
визначення можливих варіантів підходу та проїзду до земельних ділянок, встановлення земельного сервітуту.
Потреба в земельно-технічній експертизі виникає при необхідності:
-
Визначення фактичного порядку користування земельною ділянкою.
-
Визначення конфігурації, промірів та площі земельної ділянки, що перебуває у користуванні співвласника.
-
Чи відповідає фактичне розташування будівель, споруд та інших об’єктів відносно меж земельних ділянок технічній документації?
-
Чи є порушення меж (або накладання) земельних ділянок відповідно до правовстановлюючих документів та документації із землеустрою на ці земельні ділянки?
-
Чи є технічна можливість відповідно до вимог нормативно-правових актів розділити земельну ділянку (встановити порядок її користування) відповідно до часток співвласників (зазначити частки)?
-
Які варіанти розподілу земельної ділянки (порядку її користування) можливості відповідно до часток співвласників (зазначити частки) та вимог нормативно-правових актів?
-
Які варіанти технічно можливі для влаштування проїзду (проходу) на земельну ділянку?
-
Чи є технічна можливість встановлення земельного сервітуту на ділянці?
Експерту необхідно надати такі документи для вирішення деяких питань:
-
Викопіювання з графічних та картографічних матеріалів містобудівної документації з нанесенням на неї меж земельної ділянки за кадастровим номером.
-
Матеріали топографо-геодезичних робіт по виносу меж земельної ділянки в натурі на місцевості.
-
Технічні матеріали із землеустрою, які стали підставою виготовлення правовстановлюючого документу на земельну ділянку.
-
Наявність правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна.
|
|