Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

До уваги горомадян! Відновлення послуг з проведення відстрілу зброї

14.05.2020

Повідомляємо, що починаючи із 14.05.2020, у зв’язку із послабленням карантинних заходів у державі, в Закарпатському НДЕКЦ МВС відновлюється робота із проведення відстрілу зброї.

Як ми раніше повідомляли, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з 19.03.2020 на базі Закарпатського НДЕКЦ МВС огляд технічного стану та контрольний відстріл зброї був тимчасово припинений.

Повідомляємо, що починаючи із 14.05.2020, у зв’язку із послабленням карантинних заходів у державі, в Закарпатському НДЕКЦ МВС відновлюється робота із проведення відстрілу зброї.

Одночасно інформуємо, що прийом громадян здійснюватиметься тільки за наявності засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторах чи захисних масках. Також дозволяється одночасне перебування відвідувачів у приміщенні центру не більше однієї особи. Відвідувачів, які очікують своєї черги на вулиці, просимо дотримуватися соціальної дистанції 1,5 м. Наперед вдячні за розуміння, дотримання заходів особистої безпеки та взаємоповагу.

Відстріл зброї у Закарпатському НДЕКЦ МВС проводиться за адресою м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 2, телефон: (0312) 64-32-38.

Більш детальна інформація про проведення відстрілу зброї у Закарпатському НДЕКЦ МВС розміщена на сайті центру в розділі «Платні послуги» за посиланням: http://ndekc-zakarpattya.org/services/