Головне меню

Новини

У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулась зустріч з представником 68-го окремого батальйону «Закарпатські шаркані», який є кадрованим формуванням у складі Сил територіальної оборони України, створеним з добровольців Закарпатської області. Батальйон перебуває у складі 101-шої окремої бригади територіальної оборони та виконує бойові завдання по знищенню ворогів на різних ділянках фронту. 


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека Карпатського Єврорегіону»

15.05.2020

14 травня 2020 року працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека Карпатського Єврорегіону», яка проходила на базі хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у дистанційній формі 13-15.05.2020.

Працівники Центру Тетяна Сухарева, Андрій Василечко та Марина Ірикова представили доповідь на тему: «Reliability of identification of narcotic drugs and psychotropic substances in forensic examination» у секції «Aspects of Sustainable Development of the Carpathian Euroregion», в якій розповіли про особливості ідентифікації наркотичних засобів та психотропних речовин у криміналістичній експертизі, які практикуються в Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Дана міжнародна конференція проходила за участі закордонних представників, серед яких провідні науковці в галузі екологічної безпеки, хімії, екології, медицини, мікробіології, фармації та інших природничих наук з Словаччини, Польщі, Сербії та Німеччини.

Приємно було побачити серед колег зацікавленість до даної тематики, а також отримати можливість у цей непростий час дистанційно поспілкуватися та відчути підтримку одне одного.