Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Це «ЩОСЬ»: їй всього 13, а в неї вийшла перша книга!

27.05.2020

Нещодавно у світ вийшла перша книга Анастасії Маргіти під назвою «Щось», 13-річної доньки працівника Закарпатського НДЕКЦ МВС Василя Маргіти. У ній пригоди, фентезі і навіть кохання. У книзі розгортається захоплююча історія дівчинки Лізи та хлопчика Лео, які разом долають труднощі, потрапляючи в різні пригоди.

Ми не могли не поділитися цією подією, адже так важливо розповідати про таланти, особливо дитячі. Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС пишається своїми дітьми та щиро радіє їхнім успіхам і досягненням. Бажаємо тобі, Анастасіє, щасливого дитинства і юності, продовжувати розвивати свої здібності та впевнено іти до своїх мрій!