Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

До Міжнародного Дня захисту дітей

29.05.2020

Колектив Закарпатського НДЕКЦ МВС від усієї душі вітає всіх дітей України зі святом! Бажаємо, щоб кожна дитина була щасливою та здоровою, почувала себе захищеною та потрібною. Божої ласки Вам, наші маленькі, та прихильної долі!

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей ми хочемо розповісти у фотографіях про надзвичайно обдарованих діток працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС. Кожна дитина є особливою та по-своєму талановитою, має власні захоплення та досягла своїх для когось перших, для когось вже чергових висот на шляху до успіху. Таланти та сфера інтересів цих дітей є надзвичайно різноманітними: художня гімнастика, шахи, велоспорт, музика, танці, бодібілдинг, сноубордінг, плавання, футбол, письменство,театральне мистецтво, моделінг, малювання тощо. Багато хто став переможцем конкурсів від регіонального до міжнародного рівня та здобув величезну кількість нагород. Звичайно, ці перемоги коштували великих зусиль як дітей, так і наших працівників. Колектив центру пишається прекрасними дітками наших працівників та бажає їм продовжувати розвивати свої здібності, підкорювати нові вершини та мати натхнення й надалі творити.