Головне меню

Новини

День Соборності України - це нагадування про те, що наша сила - в єдності! Колектив та керівництво Закарпатського НДЕКЦ МВС вітає українців зі святом Соборності. Бажаємо усім нам єдності в бажанні берегти Україну, захищати її територіальну цілісність та мирного неба!


Корисні посилання
 
 
 

Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів у Закарпатському НДЕКЦ МВС

02.06.2020

Експерти відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Закарпатського НДЕКЦ МВС проводять дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів. Зокрема, проводяться експертизи та експертні дослідження мобільних пристроїв, персональних комп’ютерів, планшетів, носіїв інформації (жорстких дисків, флеш-накопичувачів).

При проведенні досліджень здійснюється відновлення інформації, пошук інформації, створення копій носіїв інформації, пошук програмного забезпечення, лог-файлів, файлів за категоріями.
Також нагадуємо, що Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України минулого року отримав атестат про акредитацію відповідно до вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» у сфері: комп’ютерно-технічні дослідження: пошук інформації на цифрових носіях за встановленими параметрами. Це підтверджує компетентність та незалежність проведення досліджень у сфері комп’ютерно-технічних досліджень, а також забезпечує визнання результатів випробувань на території України та за її межами.
Детальну інформацію щодо проведення досліджень за даним напрямком можна отримати за номером телефону (0312)664032 (м. Ужгород, Слов'янська набережна, 25).