Головне меню

Новини

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС що проводять судову портретну та фототехнічну експертизу на тему «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення», який проходив у с. Шаян Закарпатської області.


Корисні посилання
 
 
 

Дослідження транспортних засобів експертами Закарпатського НДЕКЦ МВС

11.06.2020

Важливо при купівлі автомобіля переконатися, що деталі транспортного засобу не піддавалися змінам, а свідоцтво про реєстрацію відповідає бланкам, що перебувають в офіційному обігу. Це дозволить громадянам уникнути подальших проблем, які можуть виникнути при перереєстрації транспортного засобу. Послуги з експертного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів надаються експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України за письмовою заявою фізичних осіб.

Неодноразово дослідження транспортних засобів експертами Закарпатського НДЕКЦ МВС доводили факти криміналістичного внесення змін до деталей автомобілів, чим допомагали покупцям убезпечити себе від недобросовісних продавців та злочинців. Тому ми наполегливо рекомендуємо звертатися до судових експертів Експертної служби МВС, які беруть участь у проведенні державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, перед купівлею транспортного засобу для проведення відповідних досліджень. Об’єктами досліджень є номери кузовів, рами, шасі та агрегатів транспортних засобів, а також документи, що їх супроводжують.