Головне меню

Новини

З 16 до 19 листопада 2021 року, на базі готелю "Надія" в м. Івано-Франківськ, з метою обміну практичним досвідом проходив науково-практичний семінар на тему «Застосування методик, сучасного обладнання та програмного забезпечення під час проведення судової інженерно- транспортної експертизи»,організований ДНДЕКЦ МВС.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у навчанні з основних положень антикорупційного законодавства

11.06.2020

Щойно завершилося навчання в онлайн режимі у формі вебінару щодо основних положень антикорупційного законодавства, а також правил етичної поведінки, передбачене Антикорупційною програмою МВС на 2020-2022 роки, організоване Львівським державним університетом внутрішніх справ.

У даному заході взяли участь заступники директора Закарпатського НДЕКЦ МВС Дмитро Щербанюк, Олександр Немчин, Марина Ірикова, завідувачі сектору кадрового забезпечення Михайло Поремчук та сектору юридичного забезпечення Ганна Гецко, а також головний бухгалтер бухгалтерії Андріанна Глеба.

На вебінарі були розглянуті основні положення антикорупційного законодавства (обмеження, заборони), питання заповнення декларацій, родинних зав’язків у службовій діяльності, визначення корупційних ризиків, відповідальність за порушення антикорупційного законодавства тощо.