Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Участь працівників Закарпатського НДЕКЦ МВС у навчанні з основних положень антикорупційного законодавства

11.06.2020

Щойно завершилося навчання в онлайн режимі у формі вебінару щодо основних положень антикорупційного законодавства, а також правил етичної поведінки, передбачене Антикорупційною програмою МВС на 2020-2022 роки, організоване Львівським державним університетом внутрішніх справ.

У даному заході взяли участь заступники директора Закарпатського НДЕКЦ МВС Дмитро Щербанюк, Олександр Немчин, Марина Ірикова, завідувачі сектору кадрового забезпечення Михайло Поремчук та сектору юридичного забезпечення Ганна Гецко, а також головний бухгалтер бухгалтерії Андріанна Глеба.

На вебінарі були розглянуті основні положення антикорупційного законодавства (обмеження, заборони), питання заповнення декларацій, родинних зав’язків у службовій діяльності, визначення корупційних ризиків, відповідальність за порушення антикорупційного законодавства тощо.