Головне меню

Новини

Постанова, прийнята 1-го жовтня 2024 року Урядом, законодавчо врегулювала комісійну торгівлю транспортного засобу, а також розширила перелік документів які, надаються фізичними особами при передачі транспортних засобів.

 


Корисні посилання
 
 
 

Публічні закупівлі

Назва предмета закупівлі Очікувана вартість Процедура закупівлі Дата оприлюднення оголошення Посилання на закупівлю Короткі відомості про закупівлю

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (Подовження ліцензій X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

324000.00 грн Відкриті торги з особливостями 26.09.2024 Натисніть тут

Очікувана вартість та обгрунтування очікуваної вартості: Очікувана вартість предмета закупівлі в сумі 324 000,00 грн. з урахуванням ПДВ, сформована виходячи з середньої ціни на ринку щодо закупівлі цієї групи товарів, та з урахуванням фактичної потреби замовника щодо Пакетів оновлень програмного забезпечення «X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective». Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну в мережі Інтернет. Здійснивши аналіз цінових пропозицій на сайтах у відкритому доступі мережі Інтернет, визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі згідно КЕКВ 2240, Код ДК 021:2015 48460000-0 - Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (Подовження ліцензій X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective) становить 324 000,00грн. з урахуванням ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: визначено відповідно до потреб Закарпатського НДЕКЦ МВС, з дотриманням норм та принципів Закону України “Про публічні закупівлі”, технічних та інших норм, стандартів і правил, встановлених діючим законодавством України для відповідного виду послуг.

Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі отримання пакетів оновлення програмного забезпечення «X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective» та наявність технічної підтримки від виробника протягом встановленого часу дії ліцензії.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Можливість користування новими покращеними функціями оновлених версій програмного забезпечення «X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective» протягом встановленого часу дії ліцензії Можливість звернення до виробника для усунення технічних проблем програмного забезпечення «X-Ways Forensics, Oxygen Forensic Detective», його адаптації під конкретні потреби користувача

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Код ДК 021:2015 38630000-0 - Астрономічні та оптичні прилади (Відеоспектральний компаратор), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1575806.67 грн Відкриті торги з особливостями 17.07.2024 Натисніть тут

Очікувана вартість та обгрунтування очікуваної вартості: Очікувана вартість предмета закупівлі в сумі 1575806,67 грн. з урахуванням ПДВ, сформована виходячи з середньої ціни на ринку щодо закупівлі цієї групи товарів, та з урахуванням фактичної потреби замовника щодо Астрономічні та оптичні прилади (Відеоспектральний компаратор). Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну в мережі Інтернет. Здійснивши аналіз цінових пропозицій на сайтах у відкритому доступі мережі Інтернет, визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі згідно КЕКВ 3110, Код ДК 021:2015 38630000-0 - Астрономічні та оптичні прилади (Відеоспектральний компаратор), становить 1575806,67 грн. з урахуванням ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: визначено відповідно до потреб Закарпатського НДЕКЦ МВС, з дотриманням норм та принципів Закону України “Про публічні закупівлі”, технічних та інших норм, стандартів і правил, встановлених діючим законодавством України для відповідного виду послуг.

Товар призначений для неруйнівної криміналістичної експертизи автентичності та виявлення фальсифікації поліграфічних документів, що викликають сумніви, методом візуалізації з використанням різних джерел і режимів освітлення в УФ-Вид-ІЧ діапазоні. Пристрій має мати можливість надавати цифрові зображення документів високої роздільної здатності та передавати їх через захищену мережу VSC link для експертної оцінки.

Види експертизи:

Дослідження паспортів, ідентифікаційних карток, банкнот, чеків та будь-яких інших видів документів на паперових та полімерних носіях. Дослідження всіх типів захисту документів: захист основи документів, поліграфічний захист, фізико-хімічний та комплексний захист.

1.Відеоспектральний компаратор, з вбудованими відеокамерою, набором фільтрів, джерелами світла та предметним столом для позиціонування документів-1шт.

2. Робоча станція, що складається з ПК та монітору з діагоналлю не менше 27” та спеціалізованого програмного забезпечення для керування модулями відеоспектрального компаратора, перегляду документів,  збереження зображень документів і обміну даними - 1 шт.

Оснащення відеоспектрального компаратора:

Вид -ІЧ камера типу CMOS з об'єктивом із оптичним збільшенням не менше x80 та Full HD відеосигналом, авто фокусуванням, регульованим динамічним фокусним діапазоном, з роздільною здатністю не менше: 1920 x 1080 пікселів.

Поле зору не менше 198 x 111 мм.

Фільтри камери:

Не менше 13x модуль фільтрів 570нм, 590нм, 610нм, 630нм, 645нм, 665нм, 695нм, 715нм, 725нм, 780нм, 850нм, 1000нм  та широкосмуговий  IЧ відтинаючий фільтр 400-740нм.

 

 

1. Точкове  освітлення - не менше 10 високо інтенсивних світлодіодних джерел світла 410нм, 445нм, 475нм, 505нм, 530нм, 590нм, 640нм, 660нм, 740нм,  1023нм та білий, з можливістю поєднання різних довжин хвиль в процесі роботи

2. Видиме-ІЧ падаюче освітлення - білі та інфрачервоні (780 нм, 850 нм, 940 нм та 980нм)  світлодіодні джерела світла. 

3. Видиме-ІЧ Бокове освітлення -  не менше 2 x з кожної сторони косопадаючих джерела світла з регулюванням висоти -  білі та ІЧ світлодіодні джерела світла (850мм)

4. УФ-освітлення:                     UV-A (365нм), UV-B (313нм), UV-С (254нм).

5. Проникаюче  освітлення - джерела світла з ультрафіолетовим випромінюванням (365 нм), IR (850 нм) та видимими білими світлодіодними джерелами світла, високо інтенсивне точкове  проникаюче джерело світла (білий та інфрачервоний 850 нм світлодіоди)

6. Антистоксова люмінесценція – вбудоване джерело світла для дослідження антистоксової люмінісценції (антистоксових чорнил). Даний освітлювач повинен бути вбудований в відеоспектральний компаратор та не може бути запропонований окремим модулем або приладом.

7. Джерела світла для OVD (оптично змінні елементи) сканування - не менше 21 світлодіодного джерела світла  влаштованих в горизонтальні та вертикальні масиви

8. Коаксіальне освітлення

9. Джерело світла для фосфоресцентного розсіювання -  Імпульсне джерело світла UV, з довжиною хвилі 365нм

Можливість зчитування машино зчитуваної інформації MRZ, IPI, OCR, штрих-коди та QR-коди

Можливість підключення відеоспектрального компаратора до мережі обміну даними VSC link (Foster and Freeman) для імпорту файлів і подальшого дослідження зображень на відеоспектральних компараторах VSC 40,6000,80,8000 із можливістю повторного запуску процедур перевірки, таких як OCR, ICAO, Barcodes, IPI, LFIS тощо.

Можливість опціонального встановлення бази еталонів паспортів та банкнот для порівняльного аналізу документів, що досліджуються.

Можливість опціонального встановлення пристрою для зчитування електронних паспортів або будь-яких інших електронних документів у форматі ICAO.

Допоміжне обладнання та аксесуари:

Набір аксесуарів для фіксації досліджуваних документів.

Персональний комп’ютер з встановленим необхідним ліцензійним програмним забезпеченнями достатньої конфігурації для роботи приладу не гірше ніж:

Intel Core i5-10505

8GB RAM;

ліцензійна Windows 10 (64 bit)  ;

монітор з діагоналлю не менше ніж 27 дюймів,

клавіатура, мишка.

Ліцензійна Windows 10  або вище. Відповідно до ч.1 ст. 27 ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної»: повинна мати користувацький інтерфейс державною мовою та/або англійською мовою, або іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Відеоспектральний компаратор Компактна робоча станція має удосконалену оптичну систему з багатоспектральним освітленням для аналізу та порівняння документів, банктнот, чеків рукописного тексту, підписів, копійованих та друкованих документів, посвідчень, включно з паспортами, ID-картками, посвідченнями водія, і документами, що посвідчують особу Можливість звернення до виробника для усунення технічних проблем, його адаптації під конкретні потреби користувача

 

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (Оновлення програмно забезпечення Amped Authenticate), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

121500,00 грн. Відкриті торги з особливостями 02.04.2024 Натисніть тут

Очікувана вартість та обгрунтування очікуваної вартості: Очікувана вартість предмета закупівлі в сумі 121 500,00 грн. з урахуванням ПДВ, сформована виходячи з середньої ціни на ринку щодо закупівлі цієї групи товарів, та з урахуванням фактичної потреби замовника щодо Пакетів оновлень програмного забезпечення «Amped Authenticate». Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну в мережі Інтернет. Здійснивши аналіз цінових пропозицій на сайтах у відкритому доступі мережі Інтернет, визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі згідно КЕКВ 2240, код ДК 021-2015 48320000-7 - Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (Пакети оновлень програмного забезпечення «Amped Authenticate») становить 121 500,00грн. з урахуванням ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: визначено відповідно до потреб Закарпатського НДЕКЦ МВС, з дотриманням норм та принципів Закону України “Про публічні закупівлі”, технічних та інших норм, стандартів і правил, встановлених діючим законодавством України для відповідного виду послуг.

Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі отримання Отримання пакетів оновлення програмного забезпечення «Amped Authenticate» на 1 рік та наявність технічної підтримки від виробника протягом 1 року

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Можливість користування новими покращеними функціями оновлених версій програмного забезпечення «Amped Authenticate» протягом 1 року Можливість звернення до виробника для усунення технічних проблем програмного забезпечення «Amped Authenticate», його адаптації під конкретні потреби користувача.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги з розподілу електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

409220.00 грн Відкриті торги з особливостями 15.03.2024 Натисніть тут

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 409220 (чотириста дев’ять тисяч двісті двадцять) грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2023 рік з розрахунку, що у 2024  збільшується використання електричної енергії за рахунок збільшення матеріально-технічної бази в Закарпатському НДЕКЦ (електричні прилади в ДНК-лабораторії Закарпатського НДЕКЦ). Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

(4.55+5.31+5.70/3=5.18 грн/кВт)
Відповідно до потреби у 79000 кВт, очікувана вартість становить 5.18*79000=409220 грн.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 (далі ПРРЕЕ), Законом України «Про публічні закупівлі» від

25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон про закупівлі), Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310 (далі — КСР), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 (далі Порядок № 375), та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

 

Загальні положення. Згідно з пунктом 26 статті 1 Закону електрична енергія — енергія, що виробляється на об'єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу. Статтею 56 Закону визначено, що постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу.

Інформація про електропостачальника повинна міститись у переліку (ліцензійному реєстрі НКРЕКП суб'єктів господарювання, які відповідно до вимог Закону отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, який розміщено на офіційному веб-сайті НКРЕКП у розділі: Електрична енергія / Ліцензування / Реєстри ліцензіатів (вид діяльності постачання електричної енергії).

Електропостачальник повинен забезпечити поставку електричної енергії на об'єкт замовника (Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України), який знаходиться за адресою 88018, м.Ужгород, Слов'янська набережна, 25 та підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої повинні відповідати нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

 

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з  дати укладання договору по 31.12.2024 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об'єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 79000 кіловат-годин на 2024 р (квітень-грудень).

 

Обґрунтування якісних характеристик. Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу I ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання — це перелік визначених Регулятором показників (i їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії.

Електропостачальник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії (договору про закупівлю) та іншими нормативно-правовими актами. Згідно зі статтею 18 Закону показники якості електропостачання повиннi відповідати величинам, що затверджені НКРЕКП. Вiдповiдно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР,   параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля у тому числі під час виконання договору про закупівлю. Електропостачальник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Електропостачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах для забезпечення безперервного надання послуг із постачання електричної енергії споживачу (замовнику), що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачу (замовнику). Електропостачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу (замовнику), що передбачає вчасне та повне інформування споживача (замовника) про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, наданням роз'яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини між електропостачальником та споживачем (замовником), ведення точних та прозорих розрахунків із споживачем (замовником), а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Споживач (замовник) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником. Постачальник зобов'язується надавати компенсацію споживачу (замовнику) за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, та опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

600000.00 грн. Відкриті торги з особливостями 14.02.2024 Натисніть тут

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 600000 (шістсот тисяч) грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2023 рік з розрахунку, що у 2024  збільшується використання електричної енергії за рахунок збільшення матеріально-технічної бази в Закарпатському НДЕКЦ (електричні прилади в ДНК-лабораторії Закарпатського НДЕКЦ). Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії (внутрішньодобовому ринку або ринку електричної енергії на добу наперед), послуги з передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 (далі ПРРЕЕ), Законом України «Про публічні закупівлі» від

25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон про закупівлі), Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310 (далі — КСР), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 (далі Порядок № 375), та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Загальні положення. Згідно з пунктом 26 статті 1 Закону електрична енергія — енергія, що виробляється на об'єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу. Статтею 56 Закону визначено, що постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу.

Інформація про електропостачальника повинна міститись у переліку (ліцензійному реєстрі НКРЕКП суб'єктів господарювання, які відповідно до вимог Закону отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, який розміщено на офіційному веб-сайті НКРЕКП у розділі: Електрична енергія / Ліцензування / Реєстри ліцензіатів (вид діяльності постачання електричної енергії).

Електропостачальник повинен забезпечити поставку електричної енергії на об'єкт замовника (Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України), який знаходиться за адресою 88018, м.Ужгород, Слов'янська набережна, 25 та підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої повинні відповідати нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з  дати укладання договору по 31.12.2024 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об'єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 96774 кіловат-годин на 2024 р.

Обґрунтування якісних характеристик. Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу I ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання — це перелік визначених Регулятором показників (i їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії.

Електропостачальник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії (договору про закупівлю) та іншими нормативно-правовими актами. Згідно зі статтею 18 Закону показники якості електропостачання повиннi відповідати величинам, що затверджені НКРЕКП. Вiдповiдно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР,   параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля у тому числі під час виконання договору про закупівлю. Електропостачальник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Електропостачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах для забезпечення безперервного надання послуг із постачання електричної енергії споживачу (замовнику), що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачу (замовнику). Електропостачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу (замовнику), що передбачає вчасне та повне інформування споживача (замовника) про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, наданням роз'яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини між електропостачальником та споживачем (замовником), ведення точних та прозорих розрахунків із споживачем (замовником), а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Споживач (замовник) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником. Постачальник зобов'язується надавати компенсацію споживачу (замовнику) за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, та опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги з розподілу електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

165876.12 грн Закупівля без використання електронної системи 15.02.2023 Натисніть тут

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 165876.12 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом отриманої / наданої послуги з розподілу електричної енергії  (річного та місячного) за календарний рік (бюджетний період). Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився на підставі ціни (тарифу) на послугу з розподілу електричної енергії. Ціни (тарифи) отримані згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті оператора системи розподілу (далі — ОСР) та регулятора (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП, Регулятор)), а саме з постанови НКРЕКП 1798 від 21.12.2022 р. для ОСР, який здійснює діяльність у Закарпатській  області на дату визначення очікуваної вартості.

Очікувана вартість: 165876.12 грн..

Нормативно-правове регулювання. Закупівля послуги з розподілу електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі — Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі — ПРРЕЕ), Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922), Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП України від 14.03.2018 № 310 (далі — КСР), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 (далі — Порядок № 375), Кодексом комерційного обліку, затвердженим постановою НКРЕКП № 311 від 14.03.2018, та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Загальні положення. Пунктом 78 статті 1 Закону визначено, що розподіл електричної енергії — транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. Статтею 45 Закону передбачено, що розподіл електричної енергії здійснюється оператором системи розподілу. Діяльність з розподілу електричної енергії підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства. Оператор системи розподілу надає послуги з розподілу електричної енергії на недискримінаційних засадах відповідно до цього Закону, КСР та інших нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії. Підтвердженням належності провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії є відомості, розміщені на офіційному вебсайті НКРЕКП у розділі: Електрична енергія  /  Ліцензування  /  Реєстри ліцензіатів (вид діяльності — розподіл електричної енергії).

 

Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) визначено, що місце провадження господарської діяльності — територія (або частина території) адміністративно-територіальної одиниці, де розташована система розподілу електричної енергії, що перебуває у власності ліцензіата та до якої приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.

 

Постановою НКРЕКП № 1534 від 27 листопада 2018 р. ПрАТ «Закарпаттяобленерго»  видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Закарпатськоъ області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) ПрАТ «Закарпаттяобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно з законодавством).

 

Оператор системи розподілу Приватне акціонерне товариство «Закарпаттяобленерго» повинен забезпечити надання послуги з розподілу електричної енергії на об’єкт замовника адміністративні будівлі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, який знаходиться за адресою 88018, м. Ужгород Слов’янська набережна, 25 та підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої відповідають нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

 

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з 01.01.2023 р. по 31.12.2023 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг розподіленої електричної енергії. За одиницю виміру послуги  приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, розділеної по мережах оператора системи розподілу в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єкта замовника, враховуючи обсяги розподіленої / спожитої електричної енергії попереднього календарного року, становить 90000 кВт. год на 2023 р.

Клас споживача (за потужністю) — 2 клас. Ціна (тариф) на послугу з розподілу електричної енергії є регульованою та встановлюється НКРЕКП.

Обґрунтування якісних характеристик предмета закупівлі. ОСР повинен дотримуватися затверджених Регулятором показників якості електропостачання, які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з розподілу електричної енергії та якості електричної енергії.

До якісних характеристик предмета закупівлі, зокрема, належать:

  • надійність (безперервність) електропостачання;
  • параметри якості електричної енергії, що розподіляється оператором системи розподілу;
  • показники комерційної якості послуг оператора системи розподілу.

Згідно з пунктом 11.4.2 КСР надійність (безперервність) електропостачання характеризується кількістю, тривалістю перерв в електропостачанні та обсягом недовідпущеної електричної енергії.

Надійність (безперервність) електропостачання споживача характеризується такими показниками:

  1. індекс середньої тривалості довгих перерв в електропостачанні в системі (SAIDI) розраховується як відношення сумарної тривалості довгих перерв в електропостачанні в точках комерційного обліку електричної енергії, у яких було припинене електропостачання за звітний період, до загальної кількості точок комерційного обліку електричної енергії;
  2. індекс середньої частоти довгих перерв в електропостачанні в системі (SAIFI) розраховується як відношення сумарної кількості відключених точок комерційного обліку електричної енергії, у яких було припинене електропостачання внаслідок усіх довгих перерв в електропостачанні протягом звітного періоду, до загальної кількості точок комерційного обліку електричної енергії;
  3. індекс середньої частоти коротких перерв в електропостачанні в системі (MAIFI) розраховується як відношення сумарної кількості відключених точок комерційного обліку електричної енергії протягом звітного періоду до загальної кількості точок комерційного обліку електричної енергії;
  4. розрахунковий обсяг недовідпущеної електроенергії (ENS) розраховується як сума добутків кількості точок комерційного обліку електричної енергії, у яких було припинене електропостачання, на тривалість довгої перерви та на середнє споживання електроенергії на відповідному рівні напруги.

Якість електричної енергії характеризується фізичними параметрами поставленої споживачу електричної енергії та їх відповідністю встановленому стандарту. Якість електричної енергії забезпечується ОСР під час надання послуги з розподілу електричної енергії відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР, параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (далі — ДСТУ EN 50160:2014).

 

Основні показники якості електричної енергії визначені у пунктах 11.4.7–11.4.12 глави 11.4 розділу XІ КСР. 

 

Стандартна номінальна напруга Uн для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

— для трифазних чотирипровідних мереж: Uн = 220 В між фазним та нульовим проводом;

— для трифазних трипровідних мереж: Uн = 220 В між фазними проводами.

 

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги. Частота напруги електропостачання для мереж низької напруги має бути в межах, визначених пунктом 11.4.8 глави 11.5 розділу XI КСР.

 

Пунктом 11.4.4 КСР визначається комерційна якість надання послуг, яка характеризує якість відносин ОСР зі споживачем, зокрема дотримання встановлених цим Кодексом та іншими нормативно-правовими актами строків надання послуг та виконання робіт щодо:

1) приєднання до системи розподілу;

2) надання послуг з розподілу електричної енергії;

3) відновлення електропостачання та забезпечення належної якості електричної енергії;

4) питань комерційного обліку;

5) відповідей на звернення та скарги споживачів тощо.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

517`500 грн. відкриті торги з особливостями 14.12.2022 Натисніть тут

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 517`500 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2022 рік з розрахунку, що у 2023 збільшується використання  електричної енергії за рахунок збільшення матеріально-технічної бази в Закарпатському НДЕКЦ (електричні прилади в ДНК-лабараторії Закарпатського НДЕКЦ).  Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії (внутрішньодобовому ринку або ринку електричної енергії на добу наперед), послуги з передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі — Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 (далі — ПРРЕЕ), Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про закупівлі), Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310 (далі — КСР), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 (далі — Порядок № 375), та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Загальні положення. Згідно з пунктом 26 статті 1 Закону електрична енергія — енергія, що виробляється на об’єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу. Статтею 56 Закону визначено, що постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу.

Інформація про електропостачальника повинна міститись у переліку (ліцензійному реєстрі НКРЕКП) суб'єктів господарювання, які відповідно до вимог Закону отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, який розміщено на офіційному вебсайті НКРЕКП у розділі: Електрична енергія  /  Ліцензування  /  Реєстри ліцензіатів (вид діяльності — постачання електричної енергії).

Електропостачальник повинен забезпечити поставку електричної енергії на об’єкт замовника (Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України), який знаходиться за адресою 88018, м.Ужгород, Слов’янська набережна, 25 та підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої повинні відповідати нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з дати укладання договору по 31.12.2023 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання переднього календарного року, становить  90000 кіловат-година на 2023 р.

Обґрунтування якісних характеристик. Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання — це перелік визначених Регулятором показників (і їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії.

Електропостачальник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії (договору про закупівлю) та іншими нормативно-правовими актами. Згідно зі статтею 18 Закону показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені НКРЕКП. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, у тому числі під час виконання договору про закупівлю. Електропостачальник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Електропостачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах для забезпечення безперервного надання послуг із постачання електричної енергії споживачу (замовнику), що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачу (замовнику). Електропостачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу (замовнику), що передбачає вчасне та повне інформування споживача (замовника) про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини між електропостачальником та споживачем (замовником), ведення точних та прозорих розрахунків із споживачем (замовником), а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Споживач (замовник) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію споживачу (замовнику) за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, та опублікувати на своєму офіційному вебсайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі палива (БензинА-95 (талони) / Дизельне паливо (талони)), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

192800.00 грн. відкриті торги з особливостями 09.12.2022 Натисніть тут

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій (або, наприклад, очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

 

Розмір бюджетного призначення: 192800.00 грн. згідно з Довідкою про зміни кошторису на 2022 р. №25/10 від 25.10.2022 р.. Розрахунок потреби на пальне у 2022 році підтверджений розрахунками  відділу забезпечення діяльності центру з обґрунтуванням на використання пального, виходячи з основних виробничих показників:— фактичних видатків на пальне у 2022 році на дані транспортні засоби;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з з дати укладання договору по 30.12.2022 р.

За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

 За своїми характеристиками і показниками повинне відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Паливо дизельне має бути виготовлене виключно з нафтової сировини і не повинне містити метилові / етилові естери жирних кислот.

 

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

 Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС у межах до 5 км від адреси замовника: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, Слов’янська набережна, 25, принаймні одної АЗС в кожному районі Закарпатської області та принаймні одної АЗС в кожній області України (без урахування тимчасово окупованих територій) з можливістю заїзду та заправки автотранспорту замовника щодня протягом доби. Вартість послуг, пов’язаних з відвантаженням товару на АЗС включається до ціни тендерної пропозиції.

 З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

163883 грн. 51 коп. з ПДВ ВІДКРИТІ ТОРГИ З ОСОБЛИВОСТЯМИ 01.12.2022 Натисніть тут

 Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275

 

Розрахунок очікуваної вартості проведено згідно з аналізом цін газопостачальників на ринку природного газу на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) обсягу природнього газу за календарний рік (бюджетний період) 2022 року. Планування закупівель, в тому числі визначення очікуваної вартості, є динамічним та безперервним процесом, що здійснюється замовниками протягом року.

 

19 липня 2022 р. Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» № 812 (далі – Постанова № 812).  Так, відповідно до підпункту 4 пункту 2 Постанови №812 спеціальні обов’язки покладені на ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” – щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами відповідно до Бюджетного кодексу України, закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо), закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) (далі – бюджетні установи) на умовах передбачених пунктом 6 Постанови №812. Відповідно до вказаного пункту встановлено, що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 р. по 31 березня 2023 р. (включно) природний газ бюджетним установам на умовах договору постачання, укладеного з цим товариством на період до 31 грудня 2022 р., за ціною, що становить 16390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

 

Враховуючи все вище описане, виникають підстави для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – природного газу на підставі пункту 3 розділу III Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року № 275, а саме: розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів. Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:  ОВрег = V * Цтар,де: ОВрег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується; Цтар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

 

Тому, враховуючи положення статті 117 Конституції України, де Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов’язковими до виконання, а також беручи до уваги положення Постанови №812, якою врегульовано, що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 р. по 31 березня 2023 р. (включно) природний газ бюджетним установам, замовник дотримуючись принципів пропорційності, прозорості та недискримінації учасників Замовник  вираховував очікувану вартість згідно порядку описаного вище та зазначив в екранних полях при створенні оголошення про початок проведення публічної закупівлі – відкриті торги з особливостями, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі».

 

Враховуючи вищенаведене, Замовник розрахував очікувану вартість закупівлі відповідно до планових бюджетних призначень на 2023 рік та виходячи з потреб природного газу на опалювальний період з січня по березень включно 2023 року.

 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) — корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск — 760 мм ртутного стовпа і температура — 20° C) і є товарною продукцією.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання природного газу.

За одиницю виміру кількості природного газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа). Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 9900 м3 на січень – березень2023 р.

Термін постачання — з 01.01.2023 р. 31.03.2023 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару, зокрема, Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 (далі — Закон № 329-VIII), Правилам постачання природного газу, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2496, Кодексу газотранспортної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2493 (далі — Кодекс № 2493), Кодексу газорозподільної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2494 (далі — Кодекс № 2494), іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону № 329-VIII.

Якість, фізико-хімічні показники (ФХП) та інші характеристики природного газу, який постачається замовнику, повинні відповідати вимогам визначеним Кодексом № 2493 та Кодексом № 2494.

 

Електрична енергія активна.

300 000,00 Відкриті торги 28.12.2021 Натисніть тут

Умови постачання електричної енергії замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закон України «Про ринок електричної енергії»;

- Правила роздрібного ринку електричної енергії (затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312).

- інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Учасник-постачальник електричної енергії забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018р. №375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів. Згідно ст.18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Відповідно до постанови НКРЕКП від 09.12.2020 № 2353 "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік" (з змінами) тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'' складає ______________ грн/кВт·год (без урахування податку на додану вартість), що не входить в ціну електроенергії (з урахуванням обсягів передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами та  тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, включаючи плату за централізоване диспетчерське управління ОЕС України).

Таким чином, відповідно до положень Закону України «Про ринок електричної енергії», розділу ХІ. Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р.  №309  (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0309874-18), Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018р.  №312 (далі-ПРРЕЕ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18), на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановок споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку. Послуги з передачі електричної енергії надаються ОСП (ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'') на підставі двостороннього договору між ним та електропостачальником, який отримує доступ до системи передачі з метою транспортування електричної енергії в мережі оператора (операторів) системи розподілу, до мереж якого (яких) приєднані електроустановки його споживачів, з 01 серпня 2019 року ціна на електроенергію формується вільно за результатами торгів на ринку двосторонніх договорів та на організованих сегментах ринку згідно з  Правилами ринку, затвердженими постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №307 (далі - Правила ринку), Правилами ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затвердженими постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №308 (далі - Правила НДН та ВДР), а вартість послуги з передачі електроенергії визначається за встановленим НКРЕКП тарифом.

Закупівля електричної енергії здійснюється з урахуванням послуги з передачі електричної енергії оператором системи передачі ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'' та без врахування послуги з розподілу оператором систем розподілу ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля, на підтвердження чого учасник надає лист згоду про дотримання таких обов’язків.

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі:

- гарантійний лист щодо дотримання  технічних вимог предмету закупівлі з посиланням на ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» та іншим вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

Відповідно до ухваленого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), рішення, визначено дві окремі торгівельні зони, які діють у ринку електроенергії – «Бурштинський енергетичний острів» (далі – БуОС) та «Об'єднана енергетична система України» (далі – ОЕС України). БуОС — умовна територія, на якій розташовані електричні мережі Бурштинської електростанції разом із прилеглою до неї електромережею та власними споживачами електроенергії в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. БуОС працює в синхронному режимі з енергосистемою Європи та не має зв'язку з енергосистемою України (ОЕС України). В БуОС функціонують усі сегменти ринку, за допомогою яких здійснюється купівля-продаж електричної енергії, а саме: ринок «на добу наперед» (РДН), внутрішньодобовий ринок (ВДР) і балансуючий ринок (БР), на яких формується вільна (ринкова) ціна. Споживач розташований на території Закарпатської області, відповідно, купівля електроенергії здійснюється за ціною, що формується на ринку електричної енергії у торгівельній зоні БуОС (всі споживачі електричної енергії Закарпаття віднесені до торгівельної зони БуОС). Уся інформація щодо торгів на РДН та ВДР, зокрема, про ціни та обсяги купівлі-продажу електричної енергії оприлюднюється Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/. Відповідно, підставою для зміни ціни за одиницю електричної енергії є інформація щодо коливання середньозваженої ціни РДН в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів» (БуОС), оприлюднена Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/.

Базовою ціною за одиницю товару для розрахунку відсотку коливання ціни на ринку є середньозважена ціна за повний календарний місяць, доступна на момент подання тендерної пропозиції, на РДН по БуОС за листопад 2021 року згідно інформації, оприлюдненої Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/index.php/indexes. Зміна ціни за одиницю товару (без врахування тарифів на транспортування та розподіл) регламентується щомісячно шляхом укладання додаткових угод пропорційно коливанню (зростанню або падінню) середньозваженої ціни за звітний місяць відносно до середньозваженої ціни за попередній місяць. При цьому, зміна ціни в бік збільшення за одиницю електричної енергії допускається не більше ніж на 10 відсотків.

Електрична енергія активна.

300 000.00 Відкриті торги 10.12.2021 Натисніть тут

Умови постачання електричної енергії замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закон України «Про ринок електричної енергії»;

- Правила роздрібного ринку електричної енергії (затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312).

- інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Учасник-постачальник електричної енергії забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018р. №375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів. Згідно ст.18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Відповідно до постанови НКРЕКП від 09.12.2020 № 2353 "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік" (з змінами) тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'' складає ______________ грн/кВт·год (без урахування податку на додану вартість), що не входить в ціну електроенергії (з урахуванням обсягів передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами та  тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, включаючи плату за централізоване диспетчерське управління ОЕС України).

Таким чином, відповідно до положень Закону України «Про ринок електричної енергії», розділу ХІ. Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р.  №309  (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0309874-18), Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018р.  №312 (далі-ПРРЕЕ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18), на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановок споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку. Послуги з передачі електричної енергії надаються ОСП (ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'') на підставі двостороннього договору між ним та електропостачальником, який отримує доступ до системи передачі з метою транспортування електричної енергії в мережі оператора (операторів) системи розподілу, до мереж якого (яких) приєднані електроустановки його споживачів, з 01 серпня 2019 року ціна на електроенергію формується вільно за результатами торгів на ринку двосторонніх договорів та на організованих сегментах ринку згідно з  Правилами ринку, затвердженими постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №307 (далі - Правила ринку), Правилами ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затвердженими постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №308 (далі - Правила НДН та ВДР), а вартість послуги з передачі електроенергії визначається за встановленим НКРЕКП тарифом.

Закупівля електричної енергії здійснюється з урахуванням послуги з передачі електричної енергії оператором системи передачі ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'' та без врахування послуги з розподілу оператором систем розподілу ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля, на підтвердження чого учасник надає лист згоду про дотримання таких обов’язків.

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі:

- гарантійний лист щодо дотримання  технічних вимог предмету закупівлі з посиланням на ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» та іншим вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

Відповідно до ухваленого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), рішення, визначено дві окремі торгівельні зони, які діють у ринку електроенергії – «Бурштинський енергетичний острів» (далі – БуОС) та «Об'єднана енергетична система України» (далі – ОЕС України). БуОС — умовна територія, на якій розташовані електричні мережі Бурштинської електростанції разом із прилеглою до неї електромережею та власними споживачами електроенергії в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. БуОС працює в синхронному режимі з енергосистемою Європи та не має зв'язку з енергосистемою України (ОЕС України). В БуОС функціонують усі сегменти ринку, за допомогою яких здійснюється купівля-продаж електричної енергії, а саме: ринок «на добу наперед» (РДН), внутрішньодобовий ринок (ВДР) і балансуючий ринок (БР), на яких формується вільна (ринкова) ціна. Споживач розташований на території Закарпатської області, відповідно, купівля електроенергії здійснюється за ціною, що формується на ринку електричної енергії у торгівельній зоні БуОС (всі споживачі електричної енергії Закарпаття віднесені до торгівельної зони БуОС). Уся інформація щодо торгів на РДН та ВДР, зокрема, про ціни та обсяги купівлі-продажу електричної енергії оприлюднюється Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/. Відповідно, підставою для зміни ціни за одиницю електричної енергії є інформація щодо коливання середньозваженої ціни РДН в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів» (БуОС), оприлюднена Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/.

Базовою ціною за одиницю товару для розрахунку відсотку коливання ціни на ринку є середньозважена ціна за повний календарний місяць, доступна на момент подання тендерної пропозиції, на РДН по БуОС за листопад 2021 року згідно інформації, оприлюдненої Оператором ринку електричної енергії на сайті Державного підприємства «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/index.php/indexes. Зміна ціни за одиницю товару (без врахування тарифів на транспортування та розподіл) регламентується щомісячно шляхом укладання додаткових угод пропорційно коливанню (зростанню або падінню) середньозваженої ціни за звітний місяць відносно до середньозваженої ціни за попередній місяць. При цьому, зміна ціни в бік збільшення за одиницю електричної енергії допускається не більше ніж на 10 відсотків.

Природний газ ДК 021:201509120000-6 - Газове паливо.

361 175.17 грн. Переговорна процедура (скорочена). 25.10.2021 Натисніть тут

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, а також його очікуваної вартості

Предмет закупівлі - природний газ (код ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо )

 

  1. Обсяг поставки товару визначено за результатами аналізу даних про обсяги споживання за попередні періоди з урахуванням необхідності скорочення обсягів споживання енерго носіїв та економії бюджетних коштів.
  2. Строк поставки товару: з жовтня 2021 року по 31 грудня 2022 року, з урахуванням положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30.09.2021 року.
  3. Місце поставки товару: об’єкти Замовника.
  4. Відносини між газопостачальними, газорозподільними, газотранспортними підприємствами та споживачами природного газу (крім населення) регулюються наступними документами:
  1. Закон України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № VIII;
  2. Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу».
  1. Технічні та якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам законодавства (державним стандартам, технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.
  2. Якісні характеристики:
  1. Якість газу, який передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам, установленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості (ГОСТ 5542-87) - Природний газ сумiш вуглеводнiв та воднiв та невуглеводневих компонентів, по перебуває у газоподібному стані за стандартних умов. Компонентний склад газу, визначений хроматографічним методом за МВУ 06 063-2011, ДСТУ ISO 6974:2007, ДСТУ 42 5542-87 Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технiчнi умови.
  2. За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).
  1. Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована відповідно до обсягів фактичних потреб та відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 з урахуванням положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30.09.2021 року:

Ціна природного газу за 1000 куб. м газу без ПДВ – 13 658,42 грн., крім того податок на додану вартість за ставкою 20%, крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки  виходу з газотранспортної системи – 124,16 грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн., крім того ПДВ - 20% , всього з ПДВ – 163,89 грн. за 1000 куб. м. Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу, становить 16 554,00 грн.»

Бензин А-95 та Дизельне паливо (ДК 021:2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (номенклатурні позиції ДК021-2015 - 09132000-3 — Бензин та 09134200-9— Дизельне паливо))

- Спрощена/Допорогова закупівля 29.07.2021 Натисніть тут

Спрощена закупівля UA-2021-07-29-007035-b - період уточнень.

Папір офісний формату А4 (ДК 021:2015 (CPV): 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)

- Спрощена/Допорогова закупівля 05.07.2021 Натисніть тут

Спрощена закупівля UA-2021-07-05-001428-a відбулась згідно аукціону.

Переможець ТОВ "Ромус-Поліграф" спрощеної закупівлі відмовився від укладення договору Учасник, який визначений переможцем спрощеної закупівлі, відмовився від укладення договору про закупівлю.

Пропозиція учасника ФОП "ШВЕЦЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ" не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення, та вимогам до предмета закупівлі Пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення, та вимогам до предмета закупівлі

28.07.2021 року було укладено договір з ТОВ «Торгово-Виробнича Група Український папір»