Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

АВТОМАТИЗОВАНА ІНФОРМАЦІЙНО ПОШУКОВА СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ АВТО¬МОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

06.08.2014

Міжнародна поліцейська енциклопедія: У 10т. / Відп. редактори: В.В. Коваленко, Є.М. Моісеєв, В.Я. Тацій, Ю.С. Шемшученко. - К.: Атіка, 2010. - Т. VI. Оперативно-розшукова діяльність поліції (міліції). - 1128с.

(інтегрований національний банк даних) АІПС ДАІ - система, яка ґрунтується на базі широкого впровадження в діяльність Державтоінспекції сучасних засобів електронно-обчислювальної техніки, інформаційно-обчислювальних мереж, авто­матизованих систем управління дорожнім рухом та автоматизованих інформаційно-пошукових систем. АІПС ДАІ створена для комплексного розв'язання проблеми в галузі забезпечення безпеки дорожнього руху, а також надання першочергової допомоги підрозділам карного розшуку, ін. опер, службам у роз­критті злочинів, пов'язаних з крадіжками автомото-транспорту, протиправному його використав також запобігання таким злочинам. АІПС ДАІ складається з автоматизованих  підсистем:

«Автомобіль» - автоматизований облік та опрацювання інформації про зареєстровані транспортні засоби;

«Угон» - автоматизований облік та опрацювання інформації про викрадені транспортні засоби;

«Номерний знак» - автоматизований облік та опрацю­вання даних про викрадені та втрачені державні номерні знаки;

«Документ» - автоматизований облік та опрацюван­ня даних про викрадені та втрачені реєстраційні та водійські док-ти;

«Пересувний об'єкт» - видача відомостей у реально­му часі про транспортні засоби та їхніх власників на пересувний об'єкт із центр, сервера баз даних;

«Водій» - автоматизований облік та опрацювання інформації про видані водійські док-ти;

«Екзаменаційний клас» - автоматизований облік та опрацювання інформації про підготовку водійських кадрів та перевірка їх знань з Правил дорожнього руху;

«ДТП» - автоматизований облік, опрацювання та видача статистичної інформації про вчинені дорож­ньо-транспортні пригоди;

«Порушення ПДР» («Адмінпрактика») - автоматизо­ваний облік та опрацювання інформації про пору­шення Правил дорожнього руху водіями, заходи адміністративного впливу на них;

«Дорога» - автоматизований облік інформації про стан доріг та їх обладнання;

«Чергова частина» - автоматизований облік та опра­цювання опер, інформації, що надходить до чергових частин ДАІ;

«Спецвантаж» - автоматизований облік маршрутів перевезення небезпечних, великовагових та велико­габаритних вантажів;

«Угон - СНД - Інтерпол» - автоматизована система обліку викрадених та угнаних у країнах СНД та дале­кого зарубіжжя транспортних засобів.

АІПС ДАІ активно використовується в боротьбі зі зло­чинністю. Для цього до неї мають безпосередній доступ усі підрозділи Державтоінспекції, опер, підроз­діли ОВС (карного розшуку, кримігального пошуку, оперативно-технічних заходів тощо), Робочого апарату Укрбюро Інтерполу, Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, Служби безпеки України тощо.

Ольховенко С.І. - Начальник НДЕКЦ при УМВС України в Закарпатській області