Головне меню

Новини

10 березня 2023 року працівники Закарпатського НДЕКЦ МВС провели заняття на тему "Удосконалення навичок виявлення заборонених предметів та виявлення ознак їх належності до холодної зброї" для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області


Корисні посилання
 
 
 

Електронний збірник матеріалів круглого столу на тему: «Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки»

10.01.2022

Збірник присвячено обговоренню особливостей проведення експертизи природних об’єктів, нафтопродуктів і продуктів харчування та її значення для забезпечення екологічної безпеки.

Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки: електронний збірник матеріалів круглого столу (м. Ужгород, 22 грудня 2021 року). – Ужгород: Закарпатський НДЕКЦ МВС, ДВНЗ «Ужгородський національний університет». 2021. – 30 с.

 

До збірника увійшли тези доповідей учасників круглого столу «Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки», який проведено 22.01.2021.