Головне меню

Новини

9 вересня 2023 року в Ужгороді за ініціативи ГО  «Strong Race», Закарпатської обласної військової адміністрації та Ужгородської міської ради відбувся патріотичний забіг з перешкодами Strong Race, в якому прийняв участь завідувач сектору автотехнічних досліджень  відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів  Закарпатського НДЕКЦ МВС Ярослав Тегза.

Учасникам, які подолали всі перешкоди і фінішували, було вручено медалі, а голова Закарпатської ОВА Віктор Микита особисто подякував за участь.

Захід до Дня фізичної культури та спорту провели на підтримку програми підготовки населення до національного спротиву та ветеранської спільноти. Усі кошти, виручені з події, передадуть на підтримку Збройних Сил України. Фотоальбом.


Корисні посилання
 
 
 

Електронний збірник матеріалів круглого столу на тему: «Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки»

10.01.2022

Збірник присвячено обговоренню особливостей проведення експертизи природних об’єктів, нафтопродуктів і продуктів харчування та її значення для забезпечення екологічної безпеки.

Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки: електронний збірник матеріалів круглого столу (м. Ужгород, 22 грудня 2021 року). – Ужгород: Закарпатський НДЕКЦ МВС, ДВНЗ «Ужгородський національний університет». 2021. – 30 с.

 

До збірника увійшли тези доповідей учасників круглого столу «Експертиза природних об’єктів, нафтопродуктів та продуктів харчування як складова забезпечення екологічної безпеки», який проведено 22.01.2021.